Rīgas «Dinamo» sezonas priekšpēdējā spēlē zaudē Minskas klubam

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) vienība Rīgas "Dinamo" mājās piekāpjoties Minskas "Dinamo" piekto reizi sezonā. Rīdzinieki zaudēja Minskas "Dinamo" ar 1:2.

Vienīgos vārtus rīdzinieku labā guva Deniss Paršins.

Aizraujošā pirmajā periodā, kurā vārtu gūšanas momentu netrūka pie abiem vārtiem, rīdziniekiem viena no labākajām iespējām bija Mikam Indrašim, kurš ar tālo piespēli tika izvirzīts viens pret viesu vārtsargu, taču Aleksejs Kolosovs šajā duelī  uzvarēja.

26.minūtē mājinieki izvirzījās vadībā, kad pēc Gunāra Skvorcova piespēles Miks Indrašis vārtu priekšā metiena vietā piespēlēja Paršinam, kuram bija daudz laika, lai nokontrolētu ripu un ieraidītu to tukšā vārtu stūrī.

Nepilnu minūti pēc tam neuzmanīgi ar nūju nospēlēja Roberts Bukarts, nopelnot četras soda minūtes, taču vairāk nekā pusi no šī laika minskieši mājinieku vārtus neapdraudēja.

33.minūtē jau mājinieku vārtsargs Jānis Voris uzvarēja divcīņā ar vienu pret viņa vārtiem izskrējušo viesu uzbrucēju.

Otrās trešdaļas nogalē vēl viens labs vārtu gūšanas moments bija Indrašim, taču palika nerealizēts. Tāpat kā metiens pa mājinieku vārtu stabiņu.

Pēdējā trešdaļā viesi tomēr iemeta divus vārtus, 45.minūtē no zonas vidus izceļoties Iļjam Solovjovam, ripai vārtos iekūleņojot pēc atsitiena no vārtu staba, un 49.minūtē, palabojot metienu, Robam Klinkhammeram.

Vārtsarga nomainīšana spēles beigās, kad abas komandas spēlēja četru cilvēku sastāvā, rezultātu nedeva.

Rīgas "Dinamo" ar 27 punktiem 59 dueļos ir pēdējā vietā līgā, bet Minskas "Dinamo" ar 67 punktiem tikpat mačos ir sestajā vietā Rietumu grupā.

Pēdējā šīs sezonas spēlē rīdzinieki mājās tiksies ar Habarovskas "Amur".