Rīgas «Dinamo» mājas spēļu sērijas turpinājumā zaudē HK «Soči» hokejistiem

Rīgas "Dinamo" ceturtdien ar 1:4 zaudēja HK "Soči" vienībai un cieta otro neveiksmi trīs aizvadīto mājas spēļu sērijā, liecina Kontinentālās hokeja līgas (KHL) informācija.

Vārtus guva rīdzinieku rezultativitātes līderis Linuss Videls, četrarpus minūtes pirms mača beigām samazinot rezultāta starpību līdz 1:2. Pirmās trešdaļas vidū rīdzinieki nonāca iedzinējos ar divu vārtu deficītu, bet trīsarpus minūtes pirms beigu svilpes mazākumā ielaida trešos vārtus. Pēdējā ripa nonāca jau tukšos vārtos.

Mājinieki 3.minūtē ļāva no vārtu priekšas pa vārtiem mest Kirilam Kapustinam, kurš raidīja ripu vārtu tīklā. Savukārt Ņikita Točinskis perioda vidū pielaboja ripas lidojumu un otro reizi pārspēja Kristeru Gudļevski, kuru vārtos aizstāja Timurs Biļalovs. "Dinamo" pasīvi darbojās uzbrukumā un neliela aktivizēšanās otrās trešdaļas vidū rezultātu neietekmēja.

HK "Soči" spēlēja piesardzīgi, cenšoties neaizmirst par savu vārtu drošību, tomēr iekrita, nonākot mazākumā. Videls precīzi trāpīja vārtu tuvajā stūrī, uzlabojot "Dinamo" cerības izglābties. Tomēr minūti vēlāk laukuma saimnieki mazākumā ielaida trešo ripu - HK "Soči" plašu saspēli noslēdza Ņikita Ščitovs. Aizstājot Biļalovu ar sesto laukuma spēlētāju, "Dinamo" zaudēja vārtus pēc Damira Rahimuļina metiena no laukuma centra.

Jau vēstīts, ka pirmajās divās mājas sērijas spēlēs rīdzinieki piekāpās Maskavas "Spartak" (1:3) un uzveica Helsinku "Jokerit" (2:1). Četras mājas spēles "Dinamo" noslēgs sestdien pret Astanas "Baris".