Rīgas «Dinamo» gada priekšpēdējā spēlē Ņižņijnovgorodā pagarina zaudējumu sēriju

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) vienība Rīgas "Dinamo" savā pirmspēdējā šī gada spēlē viesos pirmdien piedzīvoja sesto zaudējumu pēc kārtas, piekāpjoties Ņižņijnovgorodas "Torpedo". "Dinamo" Ņižņijnovgorodā zaudēja ar 2:3.

Abus divus vārtus "Dinamo" labā guva Rihards Bukarts.

Jau pēc spēlētām 28 sekundēm mājiniekus vadībā pēc ātrā uzbrukuma izvirzīja Ivans Čehovičs.

18 sekundes vēlāk rīdzinieki ieguva vairākumu un pēc spēlētām 77 sekundēm kopš mača sākuma vārtus no kreisā iemetiena apļa pēc Mārtiņa Dzierkala un Rīsa Skārleta piespēlēm guva Rihards Bukarts.

18.minūtē ar tālāku metienu "Torpedo" vadībā izvirzīja Damirs Žafjarovs, bet izlīdzinājumu Bukarts panāca 23.minūtē. Pēc Kristapa Zīles un Jāņa Švanenberga piespēlēm viņš izslidoja viens pret vārtsargu un pārspēja to, raidot ripu starp Ņikitas Serebrjakova kājsargiem - 2:2.

Vārtu gūšanas momentu netrūka, taču dažos no tiem vārtos netrāpīja laukuma spēlētāji, dažos spīdoši spēlēja abu komandu vārtsargi.

Trešais periods pagāja cīņā, un uzvaras vārtus 57.minūtē pēc piespēles no aizvārtes iemeta Marks Marins.

Rīgas klubs ar 17 punktiem 38 mačos ieņem pēdējo vietu līgā, kamēr "Torpedo" ar 45 punktiem 40 spēlēs Austrumu grupā atrodas septītajā pozīcijā.

Rīdziniekiem šogad atlikusi tikai viena spēle 30.decembrī Maskavā ar Oļega Znaroka un Latvijas trenera Harija Vītoliņa vadīto Maskavas "Spartak".

Savukārt 2021.gadu "Dinamo" iesāks ar četrām mājas spēlēm pēc kārtas.

Pēdējā mačā "Dinamo" viesos atspēlēja divu vārtu deficītu un papildlaikā ar 2:3 piekāpās Minskas "Dinamo". Spēlēs pirms izbraukuma rīdzinieki mājās ar 5:6 papildlaikā piekāpās "Soči" komandai, kas vienubrīd bija iedzinējos ar 1:4. Vēl iepriekš "dinamieši" mājās ar 1:4 atzina Sanktpēterburgas SKA, bet ar 4:6 - Ņižņijnovgorodas "Torpedo" pārākumu.

Rīgas vienībai zaudējums pret Minskas "Dinamo" bija jau piektā neveiksme pēc kārtas. Šomēnes "Dinamo" vienīgo uzvaru negaidīti izcīnīja pret SKA, "bullīšos" uzvarot ar 4:3.