Rīgas «Dinamo» ar vienu vārtu deficītu zaudē Habarovskā

Rīgas "Dinamo" pirmdien izbraukumā Krievijā ar 1:2 zaudēja Habarovskas "Amur" vienībai un netika pie trešās uzvaras pēc kārtas, liecina Kontinentālās hokeja līgas (KHL) informācija.

Vienīgos vārtus Latvijas komandai guva ASV aizsargs Keids Fērčailds, kam tas bija pirmais trāpīgais metiens kopš pievienošanās "Dinamo". Galvenā trenera Ģirta Ankipāna vadītā komanda Rietumu konferences turnīra tabulā arvien ir tuvu līderiem.

Keids Fērčailds jau trešajā minūtē ar tālu plaukstas metienu realizēja skaitlisko vairākumu un izvirzīja "Dinamo" vadībā. Tomēr mājiniekiem ātri izdevās revanšēties ar Vjačeslava Ušeņina precīzu metienu Kristera Gudļevska cietoksnī.

Iedzinējos Latvijas komanda nonāca otrās trešdaļas 3.minūtē, neraugoties uz aktivitāti uzbrukumā. "Amur" ātru prettriecienu ar metienu no asa leņķa noslēdza Bogdans Potehins. Pēdējā trešdaļā enerģiski spēlējušajiem "Dinamo" hokejistiem bija iespējas panākt izlīdzinājumu, tomēr neizdevās realizēt skaitlisko pārsvaru, kā arī nelīdzēja Gudļevska aizstāšana ar sesto laukuma spēlētāju nepilnu pusotru minūti pirms mača beigām.

Izbraukumu Krievijas Tālajos Austrumos "Dinamo" noslēgs trešdien Vladivostokā pret "Admiral". Jau vēstīts, ka pirmajā tālā izbraukuma spēlē rīdzinieki svētdien Ķīnā pieveica "Kuņluņ Red Star" hokejistus. Pēc atgriešanās mājās "Dinamo" svētdien uzņems Maskavas "Spartak" hokejistus.