Rīta Panorāma

Intervija ar Sandi Aispuru

Rīta Panorāma

«Zemgales gredzens» - koncertuzvedums kino zīmē

Intervija ar Kasparu Lāci un Armandu Tripānu

Raidījums «Hokeja laukums» atklāj personības un emocijas populārākajā spēlē

Latvijas Televīzijas (LTV) raidījums "Ledus laukums" nevēsta par rezultātiem, bet ļauj iepazīt gan nozīmīgas personas, kas ledus laukumos krājušas dzīves pieredzi, gan bērnus un viņu sapņus hokejā, trešdien LTV "Rīta panorāmā" teica raidījuma vadītāji Kaspars Lācis un Armands Tripāns.

Gan Lācis, gan Tripāns ir hokejā pieredzējuši, bet katrs ejot savu ceļu. Lāci iedvesmoja tēta hokeja skatīšanās un 1987. gadā pirmoreiz klātienē ieraudzītais Rīgas "Dinamo", savukārt Tripāns hokeja treniņos 16 gadus gājis uz Sporta pili.

Latvija varbūt nekad necīnīsies par medaļām pasaules čempionātā, bet mūsu cilvēki ir hokejā nozīmīgi, uzsvēra Tripāns. Daudziem hokejs bērnībā ir bijis mazs, bet nozīmīgs piliens, kas ietekmējis turpmāko dzīvi. Par pasaulē atzinību guvušā režisora Alvja Hermaņa pieredzi savulaik treniņos Rīgas "Dinamo" sistēmā stāstīja pirmajā "Ledus laukuma" raidījumā. Savukārt otrajā raidījumā savu pieredzi atklās Kontinentālās hokeja līgas (KHL) kluba "Kuņluņ Red Star" prezidents Raitis Pilsētnieks, aiz kura ir viss Ķīnas hokejs.

Bez ievērības raidījumu ciklā nepaliks arī sieviešu hokejs, kas kļūst arvien populārāks.

Tripāns nešaubās, ka pēc skatītāju intereses Latvijā hokejam nevienu sporta veidu blakus nolikt īsti nevar. To šopavasar apliecināja arī pasaules čempionāta reitingi Latvijas Televīzijā.

"Ledus laukuma" otrais raidījums trešdien plkst. 19.30 būs redzams LTV7 un replay.lv.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti