Pārtrūkst Girgensona Bufalo «Sabres» trīs uzvaru sērija

Pirmo zaudējumu pēdējās četrās spēlēs ceturtdien piedzīvoja Latvijas uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo "Sabres", kas viesos ar 3:4 piekāpās Dalasas "Stars" Nacionālajā hokeja līgā (NHL), liecina NHL informācija.

Girgensons spēlēja 16 minūtes (16:02), pa vārtiem nemeta, veica vienu spēka paņēmienu un nopelnīja divas soda minūtes, kā arī pozitīvu lietderības rādītāju +1.

Evanders Keins un Mets Molsons pirmajā trešdaļā panāca "Sabres" 2:0 pārsvaru, taču trešos vārtus viesi guva tikai minūti pirms mača beigām, kad vadībā ar 4:2 jau bija Dalasas komanda. Bufalo vienības sastāvā vēlreiz izcēlās Keins. Uzvarētājiem divus vārtus guva Patriks Šārps.

NHL Austrumu konferencē "Sabres" ar 48 spēlēs iekrātiem 49 punktiem ieņem 14.vietu 16 komandu konkurencē. Girgensona rēķinā 48 spēlēs ir seši gūti vārti un septiņas rezultatīvas piespēles.

Četru spēļu izbraukumu "Sabres" pabeigs pēc svētdien paredzētās NHL Zvaigžņu spēles pārtraukuma 31.janvārī Monreālā pret "Canadiens".