Norvēģijas hokejisti spraigā spēlē uzvar Kazahstānu un gatavi doties mājup. Spilgtākās epizodes

Pasaules čempionātā hokejā pirmdien ļoti spraigā un aizraujošā spēlē Norvēģijas izlase ar 3:1 uzvarēja Kazahstānas valstsvienību. Zīmīgi, ka Norvēģijai pēc šīs spēles turnīrs jau ir beidzies, taču Kazahstānas izlasei ar šo zaudējumu ir mazinājušās izredzes spēlēt ceturtdaļfinālā.

Abas komandas cīņu uzsāka spraigi, un norvēģiem šķietami piederēja pārsvars, taču tieši Kazahstāna atklāja spēles rezultātu – precīzs pēc aizvadītām 16 minūtēm bija Dmitrijs Ševčenko.

Kazahstāna izvirzās vadībā

Otrajā trešdaļā asā spēle turpinājās, un vēl lielāku intrigu tajā ieviesa Tomass Vaklvae Olsens, skaitliskajā vairākumā panākot 1:1.

Norvēģijas izlase izlīdzina rezultātu

Ttrešās trešdaļas ievadā Stefans Espelands sarūgtināja Kazahstānas valstsvienību, panākot jau 2:1 Norvēģijas labā.

Espelands izvirza Norvēģiju vadībā

Īsi pirms spēles beigām norvēģi parādīja savu raksturu un izrāva 3:1. Par to ar vārtu guvumu parūpējās Matiss Olimbs.

Norvēģija parāda raksturu un izcīna pārliecinošu uzvaru

Norvēģi aizvadīja pēdējo spēli čempionātā un izslēgšanas turnīrā netiks, taču šī uzvara saasināja situāciju B grupas tabulā.

Spēles spilgtākās epizodes

Jau vēstīts, ka Latvijas izlase grupu kārtu noslēgs otrdien ar spēli pret Vāciju. Dalību ceturtdaļfinālā Latvijas izlasei garantēs uzvara, bet līdz ar Kazahstānas zaudējumu Norvēģijai, pietiktu ar uzvaru pagarinājumā vai pēcspēles metienos.

B apakšgrupā "Arēnā Rīga" spēlē Latvija, Kanāda, Somija, ASV, Vācija, Norvēģija, Itālija un Kazahstāna. A apakšgrupā iekļauta Krievijas olimpiskās komitejas komanda, Zviedrija, Čehija, Šveice, Slovākija, Dānija, Baltkrievija un Lielbritānija. Līdz 1. jūnijam grupās izspēlēs apļa turnīru, noskaidrojot pa četrām komandām, kas iekļūs ceturtdaļfinālā. Pasaules čempioni kļūs zināmi 6. jūnijā.