"Liepāja" - "Mogo/LSPA". Latvijas hokeja čempionāta spēle. Intervija ar Kārli Ozoliņu pēc spēles
Latvijas čempionāts hokejā. HK "Zemgale/LLU" – HK "Mogo". Tiešraide

Liepāja" - "Mogo/LSPA". Latvijas hokeja čempionāta spēles epizodes

«Mogo/LSPA» hokejisti «bullīšos» uzvar Liepājā, pakāpjas uz pirmo vietu virslīgā. Galvenie notikumi

Latvijas virslīgas ranga augšgala komandu duelī "Mogo/LSPA" hokejisti svētdien pēcspēles metienos ar 4:3 viesos pārspēja HK "Liepāja" un pakāpās uz pirmo vietu turnīra tabulā.

Liepājnieki pamatlaika izskaņā izglābās no zaudējuma un panāca 3:3, tomēr pēcspēles metienos pārāki bija "Mogo/LSPA" hokejisti.

HK "Liepāja" atklāj rezultātu

Liepājnieki aktīvi sāka spēli un 6.minūtē atklāja rezultātu - ripa lidoja mērķī pēc Kristapa Nīmaņa tāla metiena.

"Mogo/LSPA" panāk 1:1

Pāris minūtes pirms pirmās trešdaļas beigām HK "Liepāja" spēlēja vairākumā, bet ielaida ripu savos vārtos. "Mogo/LSPA" aktīvo rīcību vārtu guvumā pārvērta Andris Siksnis.

Intervija ar Kristapu Nīmani pēc 1.trešdaļas

Nīmanis pēc pirmās trešdaļas intervijā Latvijas Televīzijā teica, ka laukuma saimniekiem vārtu zaudējumu maksāja muļķīga kļūda, kādu "Mogo/LSPA" nepiedod. Spēku samērs laukumā otrajā trešdaļā nemainījās.

Intervija ar Gati Gricinski pēc 2.trešdaļas

"Mogo/LSPA" uzbrucējs Gatis Gricinskis pēc otrās trešdaļas intervijā Latvijas Televīzijā pauda pārliecību, ka komanda ir labā kondīcijā, tādēļ arī trešajā periodā nebūs problēmu aktīvi cīnīties par uzvaru.

Klāvs Plānics atjauno HK "Liepāja" vienu vārtu pārsvaru

Liepājniekus vēlreiz vadībā trešajā periodā izvirzīja Klāvs Plānics, no aizvārtes raidot ripu tīklā ar atsitienu no viesu vārtsarga Henrija Anča kājas.

Vladimirs Mamonovs gūst "Mogo/LSPA" otros vārtus

Savukārt "Mogo/LSPA" revanšējās sešas minūtes pirms pamatlaika beigām, vārtu priekšā rezultatīvi nospēlējot Vladimiram Mamonovam.

Deivids Sarkanis pirmoreiz izvirza vadībā "Mogo/LSPA"

Deivids Sarkanis "Mogo/LSPA" trešos vārtus guva pamatlaika pēdējā minūtē, ar atkārtotu metienu pārspējot vārtsargu Patriku Bērziņu.

HK "Liepāja" izglābjas ar vārtu guvumu pamatlaika izskaņā

No zaudējuma pamatlaikā laukuma saimniekus astoņas sekundes pirms trešā perioda beigām izglāba Fjodors Jarovinskis.

Pēcspēles metienu sērija

"Bullīšos" vienīgais precīzi meta Kārlis Ozoliņš, nodrošinot uzvaru "Mogo/LSPA".

Intervija ar Kārli Ozoliņu pēc spēles

Ozoliņš pēc mača intervijā Latvijas Televīzijā teica, ka spēle bija uz nažiem. Ozoliņš spēles sākumu raksturoja kā viesiem katastrofālu, bet viņš priecājās, ka komanda tomēr uzvarēja. Par panākuma atslēgu Ozoliņš nodēvēja visu "Mogo/LSPA" maiņu rezultativitāti, tādēļ pretiniekiem ir grūti ko pasākt.

Intervija ar Mihailu Vasiļonoku

Savukārt HK "Liepāja" prezidents Mihails Vasiļonoks intervijā Latvijas Televīzijā uzsvēra, ka "Mogo/LSPA" spēles sākumā labāk realizēja savas iespējas, lai gan viesiem spēlēt pēc brauciena uz Vēju pilsētu ir sarežģītāk.

Intervija ar Ģirtu Ankipānu pirms spēles

"Mogo/LSPA" galvenais treneris Ģirts Ankipāns pirms spēles intervijā Latvijas Televīzijā pastāstīja, ka komanda tiecas regulāro sezonu noslēgt pirmajā vietā, lai izslēgšanas turnīrā iegūtu mājas laukuma priekšrocības. Ankipāns solīja, ka komanda pret liepājniekiem spēlēs aktīvi.

Intervija ar Normundu Sējēju pirms spēles

Savukārt HK "Liepāja" galvenais treneris Normunds Sējējs atzina, ka sezonas kalendārs komandai izvērties saraustīts, tādēļ ir grūti atkal iejusties spēļu ritmā. Par izšķirošo faktoru spēlē pret "Mogo/LSPA" viņš nosauca komandas spēju labi nospēlēt vairākumā.

"Mogo/LSPA" pēc svētdienas mača ar 19 spēlēs iekrātiem 36 punktiem turnīra tabulā pakāpās uz pirmo vietu. Liepājnieki ieņem trešo pozīciju ar 23 punktiem 18 spēlēs.

Virslīgā septiņas komandas regulārajā sezonā izspēlē sešus apļus. Izslēgšanas turnīrā iekļūs četras spēcīgākās vienības.