Merzļikins un Girgensons piedzīvo zaudējumus NHL spēlēs

Latvijas hokeja vārtsargs Elvis Merzļikins piektdien sargāja Kolumbusas „Blue Jackets ” vārtus, tomēr latvieša pārstāvētā vienība ar 3:4 pagarinājumā piekāpās Sentluisas „Blues”. Savukārt citā spēlē Zemgus Girgensona „Sabres” ar 1:6 viesos piekāpās Vašingtonas „Capitals”, vēsta Nacionālā Hokeja līga (NHL).

Merzļikins komandas vārtus sargāja visa mača garumā. Kopumā latvietis atvairīja 23 no 27 pretinieku metieniem.

Otrā perioda vidusdaļā „Blue Jackets” atradās vadībā ar 3:1, tomēr ar 26 sekunžu intervālu Merzļikina vārtos lidoja divas ripas, rezultātam atkal kļūstot neizšķirtam. Papildlaikā „Blues” panākumu guva jau astotajā sekundē.

Savukārt citā mačā Girgensons uz ledus pabija teju 12 minūtes, no kurām 16 sekundes spēlēja mazākumā. Latvietis izpildīja vienu metienu pa pretinieku vārtiem, veica trīs spēka paņēmienus un bloķēja vienu pretinieku metienu.

Jau pirmā perioda vidū, nepilnu piecu minūšu laikā, mājinieki guva četrus vārtus. Otrajā trešdaļa vienības bija precīzas pa reizei, savukārt pēdējās divdesmit minūtes vēl vienu ripu vārtos raidīja „Capitals” spēlētāji.

„Sabres” pēc 14 spēlēm ar 20 punktiem ieņem trešo vietu NHL Austrumu konferencē. Tikmēr 13 spēlēs pie 13 punktiem tikusi „Blue Jackets” vienība, kas ieņem 12. vietu tabulā.