Merzļikins sezonu sāk uz soliņa, «Blue Jackets» zaudē «Predators»

Jaunās Nacionālās hokeja līgas (NHL) sezonas pirmajā spēle Elvis Merzļikins laukumā nedevās, kamēr viņa pārstāvētā Kolumbusas "Blue Jackets" ar 1:3 piekāpās Nešvilas "Predators". Savukārt Rūdolfa Balcera pārstāvētā Sanhose "Sharks" pēcspēles metienos ar 4:3 pārspēja Arizonas "Coyotes", vēsta NHL.

"Blue Jackets" vārtos stāvēja Jūnass Korpisalo, kurš atvairīja 32 no 34 metieniem.

Jau pirms sezonas bija skaidrs, ka Korpisalo un Merzļikins dalīs laiku komandas vārtos.

Spēli labāk iesāka Kolumbusas vienība, pirmā perioda vidū atklājot rezultātu. Vadību viņi noturēja līdz pat otrās trešdaļas 14. minūtei. Savukārt trešā perioda ievadā "Predators" pirmo reizi izvirzījās vadībā, bet pēdējo ripu viņi raidīja jau tukšos vārtos.

Kolumbusas "Blue Jackets" un Nešvilas "Predators" spēles momenti

Lai skatītu šo resursu, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana sīkdatnēm.

Tikmēr citā spēlē Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo "Sabres" ar 4:6 piekāpās Vašingtonas "Capitals". Jau ziņots, ka latvietis neilgi pirms sezonas starta guva augšstilba savainojumu, kas, visticamāk, liegs viņam spēlēt šosezon.

Savukārt Balcera "Sharks" pēdējās četrās minūtēs ielaida divas ripas, taču prata uzvaru saglābt pēcspēles metienos. Pats Balcers, kurš "Haizivīm" pievienojās vien pirms pāris dienām, spēlei netika pieteikts.

Nākamo spēli "Sabres" aizvadīs jau piektdien pret "Capitals". Savukārt dienu vēlāk savus revanšus izspēlēs arī "Sharks" un "Blue Jackets".

Jau ziņots, ka NHL šosezon būs ierasta prakse komandām aizvadīt vairākas savstarpējās spēles pēc kārtas.

Katrai komandai šajā NHL sezonā paredzētas 56 regulārās sezonas spēles ierasto 82 vietā.