Merzļikinam savainojums uzvarētā NHL spēlē; panākumu gūst arī Bļugera vienība

Latviešu hokeja vārtsargs Elvis Merzļikins sestdien aizvadīja nepilnu spēli, palīdzot Kolumbusas "Blue Jackets" ar 5:4 uzvarēt Sentluisas "Blues". Tikmēr Teodora Bļugera Pitsburgas "Penguins" ar 4:1 apspēlēja Arizonas "Coyotes", liecina Nacionālās Hokeja līgas (NHL) informācija.

Merzļikins nospēlēja divas pilnas trešdaļas un vēl sešas minūtes, kad piepeši tika nomainīts. Sākotnēji nebija skaidrs maiņas iemesls, taču pēc spēles Ziemeļamerikas medijos parādījās informācija, ka Merzļikins iedzīvojies muguras savainojumā. Plašāku informāciju par traumas nopietnību klubs vēl nav sniedzis.

Latviešu vārtsargs atvairīja 19 no 21 metiena jeb 90,5%.

Tikmēr uz maiņu nākušais Jūnass Korpisalo ielaida divus no septiņiem metieniem atvairot 71,4%.

Kolumbusas "Blue Jackets" un Sentluisas "Blues" spēles momenti

Lai skatītu šo resursu, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana sīkdatnēm.

Citā spēlē Bļugers un ledus pabija nepilnas 12 minūtes (11:50), no kurām minūti un 40 sekundes mazākumā. Latvietis veica divus metienus, pielietoja vienu spēka paņēmienu, uzvarēja 40% iemetienu, spēli noslēdzot ar neitrālu +/- rādītāju.

Pitsburgas "Penguins" un Arizonas "Coyotes" spēles mirkļi

Sezonas kopvērtējumā "Penguins" ar 85 punktiem 63 spēles pakāpušies un trešo vietu NHL Austrumu konferencē. Savukārt "Blue Jackets" ar 67 punktiem 63 spēlēs ir devītajā pozīcijā.