Merzļikina «Blue Jackets» pret «Blackhawks» pārtrauc punktu sēriju

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 3 gadiem un 3 mēnešiem.

Nacionālās hokeja līgas (NHL) vienība Kolumbusas "Blue Jackets" svētdien ar Elvi Merzļikinu vārtos piekāpās Čikāgas "Blackhawks" (1:3). Šī bija pirmā spēlē pēdējos astoņos mačos, kurā "Blue Jackets" netika pie kopvērtējuma punktiem, liecina NHL informācija.

Merzļikins šajā mačā atvairīja 33 no 36 metieniem jeb 91,7%.

Kolumbusas vienībai šis bija pirmais zaudējums pēdējās trīs spēlēs, kurās vārtu drošība uzticēta latvietim.

Pirmajā periodā abas komandas apmainījās ar vārtu guvumiem, bet pēdējā trešdaļā Merzļikina vārtos tika raidītas divas ripas.

Spēles spilgtākie momenti

Lai skatītu šo resursu, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana sīkdatnēm.

Iepriekš "Blue Jackets" bija tikuši pie punktiem septiņas spēles pēc kārtas. Komanda izcīnīja četras uzvaras, bet trīs zaudējumi tika piedzīvoti pēc pamatlaika beigām.

Kolumbusas vienība desmit spēlēs tikusi pie 11 punktiem, kas pašlaik dod otro vietu NHL Centrālajā divīzijā. Tiesa, vairums konkurentu aizvadījuši par četrām spēlēm mazāk.

Nākamo spēli Merzļikina pārstāvētā "Blue Jackets" otrdien aizvadīs pret spēcīgo Dalasas "Stars".

Katrai komandai šajā NHL sezonā paredzētas 56 regulārās sezonas spēles ierasto 82 vietā.