Merzļikina «Blue Jackets» nenotur pārsvaru un pagarina zaudējumu sēriju līdz septiņām spēlēm

Latviešu hokeja vārtsarga Elvja Merzļikina pārstāvētā Kolumbusas „Blue Jacakets” ceturtdien nenoturēja divu vārtu pārsvaru un pagarinājumā piekāpās Filadelfijas „Flyers” (3:4). Kolumbusas vienībai šis bija septītais zaudējums pēc kārtas. Tikmēr citā Nacionālās hokeja līgas (NHL) mačā Teodora Bļugera pārstāvētā Pitsburgas „Penguins” ar 0:4 atzina Toronto „Maple Leafs” pārākumu, ziņo sacensību rīkotāji.

Merzļikins ceturtdien atvairīja 28 no 31 metiena jeb 90,3%.

Pēdējās septiņās spēlēs „Blue Jackets” nav uzvarējusi ne reizi, tomēr spējusi sakrāt četrus punktus – trīs zaudējumi tika piedzīvoti spēles papildlaikā, bet viens pēcspēles metinos.

Jau spēles pirmajā minūtē „Blue Jackets” atklāja rezultātu, savukārt perioda vidū to dubultoja. Nepilnu pusminūti vēlāk „Flyers” vienus vārtus atguva. Otrā perioda ievadā Kolumbusa atjaunoja divu vārtu pārsvaru, taču pusotras minūtes laikā trešdaļas izskaņā viesi guva divus vārtus, atgriežot līdzsvaru uz tablo. Pēdējās divdesmit minūtēs rezultāts palika nemainīgs, cīņu novedot līdz papildlaikam. Pagarinājuma ceturtajā minūtē Fildaelfijas komanda atzīmējās ar ceturto vārtu guvumu, tādējādi tiekot pie panākuma mačā.

Kolumbusas „Blue Jackets” un Filadelfijas „Flyers” spēles momenti

Lai skatītu šo resursu, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana sīkdatnēm.

Tikmēr Bļugers komandas zaudējumā spēlēja 16 minūtes (16:27) no kurām nepilnas trīs minūtes (2:46) skaitliskajā mazākumā un 11 sekundes vairākumā. Latvietis šajā spēlēs izpildīja vienu metienu un maču noslēdza ar neitrālu +/- rādītāju.

Tomēr jau atkal Bļugeram bija zems uzvarēto iemetienu rādītājs – latvietis uzvarēja vien 17% no iemetieniem, kuros piedalījās. Arī iepriekš Ziemeļamerikas mediji viņam veltījuši kritiku tieši par šo aspektu.

Pitsburgas „Penguins” un Toronto „Maple Leafs” mača pilgtākie momenti

Sezonas kopvērtējumā „Penguins” ar 80 punktiem 59 spēlēs atrodas NHL Austrumu konferences trešajā vietā. Neskatoties uz zaudējumu, „Blue Jackets” vienība pēc punkta gūšanas pakāpusies uz 6. vietu ar 73 punktiem 62 spēlēs. Tomēr trim vienībām ir par punktu mazāk. Turklāt divas no šīm vienībām aizvadījušas par trim spēlēm mazāk.

Jau sestdien gaidāms latviešu duelis, jo Bļugera „Penguins” uzņems Bufalo „Sabres”. Šī arī būs agrā spēle, kas sāksies jau 20.00 pēc Latvijas laika.

Vēlāk sestdien „Blue Jackets” zaudējumu sēriju mēģinās pārtraukt Nešvilā pret vietējo „Predators”.