Latvijas U-18 hokeja izlase pasaules čempionātu turpina ar zaudējumu Somijai

Latvijas U-18 izlases hokejisti svētdien Vācijā ar 1:4 zaudēja Somijas vienaudžiem otrajā spēlē pasaules čempionātā, liecina rīkotāju informācija.

Vienīgos vārtus Latvijas izlasē guva Dans Ločmelis, kura realizētais soda metiens pirmās trešdaļas priekšpēdējā minūtē ļāva atjaunot neizšķirtu.

Somi otrajā trešdaļā divās minūtēs guva divus vārtus, un Deivu Frolovu vārtos aizstāja Linards Feldbergs. Uzvaru somi nostiprināja ar ceturto vārtu guvumu trešajā periodā.

Latvijas izlases galvenais treneris Oļegs Sorokins pēc spēles sarunā ar Latvijas Hokeja federāciju atzina, ka bija grūti, jo komanda nespēja turēt līdzi somu ātrumam.

"Mums bija daudz mazāk laika, lai atjaunotos pēc Zviedrijas spēles. Tai pašā laikā prieks, ka puiši cīnījās līdz beigu signālam. Rīt [pirmdien] būs brīvdiena. Jāatjauno spēki un jāiet cīņā," pauda treneris.

Sorokina vadītajai komandai otrdien Kaufbeirenē vēl jāspēlē pret Šveici, savukārt ceturtdien, 28. aprīlī, notiks ceturtdaļfināli. Jau vēstīts, ka pirmajā spēlē B grupā latvieši uzveica Zviedriju.

A grupā spēlē Kanāda, Vācija, ASV un Čehija. Čempionāta noslēgumā neviena komanda no elites divīzijas neizkritīs.