Latvijas hokeja klubu izlase droši uzvar Igaunijas valstsvienību

Valērija Kuļibabas trenētā Latvijas hokeja klubu izlase ceturtdien ar uzvaru sāka Viļņā notiekošo Baltijas kausa izcīņu, ar 4:1 uzvarot Igaunijas nacionālo izlasi, liecina organizatoru informācija.

Spēles rezultātu jau pirmajā trešdaļā atklāja Kalvis Ozols, bet līdz trešdaļas beigām Roberts Roba spēja rezultātu izlīdzināt. Otrajā trešdaļā neviena no komandām nespēja gūt vārtus, bet trešā trešdaļa jau bija Latvijas klubu izlases zīmē.

No sākuma pēc Alekseja Širokova piespēles vārtus guva viņa brālis Maksims Širokovs, bet vēlāk vēl  vārtus guva Artūrs Homjakovs un Kārlis Ozoliņš.

Baltijas kausa izcīņas turnīrs risinās Viļņā un ilgs līdz 11. novembrim.  Šajā turnīrā spēkiem mērojas divas klubu izlases – Latvija un Baltkrievija, kā arī četras nacionālās valstsvienības: Lietuva, Igaunija, Japāna, Rumānija. B apakšgrupā cīnās Latvija, Igaunija un Rumānija. Nākamo spēli šajā turnīrā Latvijas klubu izlase aizvadīs sestdien, mērojoties spēkiem ar Rumānijas izlasi.