Latviešu hokejisti NHL pārbaudes spēlēs ar mainīgām sekmēm

Tuvojoties Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārajai sezonai, komandas aizvada pārbaudes spēles un otrdien tajās piedalījās jau trīs Latvijas hokejisti – Zemgus Girgensons, Rihards Bukarts un Kristers Gudļevskis.

Girgensons Bufalo “Sabres” rindās aizvadīja jau otro pārbaudes spēli, turklāt spēlējot ar kapteiņa asistenta uzšuvi. Šajā spēlē “Sabres” uzvarēja papildlaikā Otavas “Senators” ar rezultātu 3:2. Girgensons laukumā pavadīja 21 minūti un 29 sekundes, taču šoreiz ar vārtu guvumu, kā tas bija pirmajā pārbaudes spēlē pret Minesotas “Wild”, neizcēlās.

Rihards Bukarts aizvadīja savu pirmo pārbaudes spēli Floridas “Panthers” sastāvā, kas ar 2:1 uzvarēja Nešvilas “Predators” vienību. Bukartam šī spēle izvērtās veiksmīga, lai arī pats netika pie vārtu guvuma, taču jau pirmajā spēlē viņa rēķinā ir rezultatīva piespēle.

Pie savas iespējas Tampabejas “Lightnings” vārtos tika Gudļevskis, tiesa gan, nospēlējot tikai pusi no spēles pret Karolīnas “Hurricanes”, jo otras 30 minūtes tika uzticētas Edamam Vilkoksam. Savās 30 minūtēs Gudļevskis atvairīja 21 no 23 metieniem. “Lightning” šajā spēlē zaudēja ar rezultātu 2:3.