Koziols: Starptautiskajai Hokeja federācijai nepieciešams 10–15 gadu attīstības plāns

Lai mūsdienu pasaulē veiksmīgi konkurētu, Starptautiskajai Hokeja federācijai (IIHF) ir nepieciešams 10–15 gadu attīstības plāns, uzrunājot IIHF pusgada kongresa dalībniekus, piektdien teica Latvijas Hokeja federācijas (LHF) ģenerālsekretārs Viesturs Koziols. Viņš vēlēšanās pretendēs uz vietu IIHF padomē, kas ir federācijas izpildinstitūcija. 

Hokeja attīstībai IIHF jāizstrādā ilgtermiņa plāns un jāizveido attīstības komiteja, kur būtu plaši pārstāvētas visu reģionu nacionālās federācijas, sacīja Koziols. Viņš uzsvēra, ka rūpīgi sagatavots plāns ir nepieciešams, lai hokejs spētu piesaistīt cilvēkus ne tikai konkurencē ar citām sporta spēlēm, bet arī ar kino, teātri un it īpaši ar sociālajiem medijiem.

Par satraucošu tendenci Koziols nosauca hokeja fanu bāzes novecošanu, jo bērni atrod citas nodarbes un pavada laiku dažādās ierīcēs, netiecoties pēc fiziskām nodarbībām. Viņš aicināja hokejā izveidot jaunus produktus un komunikācijas stratēģiju, lai piesaistītu uzmanību.

Iespēju jaunas auditorijas piesaistē Koziols saskata dažādu filmu un seriālu veidošanā par hokeja spožākajām zvaigznēm, kas veicinātu spēles atpazīstamību un popularitāti.

Hokeju Koziols uzskata par spēli, kas sniedzas tālāk par profesionāļu līmeņa meistariem un nacionālajām izlasēm. Viņš aicināja palīdzēt puikām un meitenēm, kas sper pirmos soļus hokejā, lai jaunie spēlētāji pirmkārt izaugtu par labākiem cilvēkiem, jo ne visi sasniegs augstākās meistarības virsotnes.  

Sanktpēterburgā notiekošā IIHF kongresa dalībniekiem Koziols sevi raksturoja kā uz rezultātu tendētu pragmatiķi no biznesa pasaules.

Par 2021. gada pavasarī Rīgā aizvadīto pasaules čempionātu Koziolam pateicās Renē Fāzels, kurš pēdējo dienu ir IIHF prezidenta amatā.

Fāzela pēcteci noteiks vēlēšanās sestdien, 25. septembrī, izvēloties kādu no pieciem kandidātiem. Uz IIHF augstāko amatu pretendē dānis Henriks Bahs Nilsens, Čehijas kandidāts Petrs Bržiza, Sergejs Gončarovs no Baltkrievijas, kā arī vācietis Francs Reindls un francūzis Liks Tardifs.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti