Kolumbusas «Blue Jackets» nenotur divu vārtu pārsvaru un papildlaikā atvadās no sapņa par Stenlija kausu

Latviešu hokeja vārtsargu pārstāvētā Kolumbusas "Blue Jackets" pēdējās astoņās minūtēs izlaida divu vārtu pārsvaru pret Tampabejas "Lightning" un papildlaikā zaudēja ar 5:4. Tampabejas klubam šī uzvara nodrošināja iekļūšanu nākamajā kārtā, kamēr latviešu hokejistiem sapnis par Stenlija kausu jāatliek vismaz par vienu gadu. Sērijā "Lightning" bija pārāki ar 4-1.

Jau ierasti "Blue Jackets" vārtos stājās soms Jūnass Korpisalo, kurš šajā spēlē atvairīja 20 no 25 metieniem.

Otro spēli pēc kārtas "Blue Jackets" meta vairāk par pretinieku vārtiem. Viņi izpildīja 41 metienu, no kuriem 37 tika atvairīti.

Rezerves vārtsargs šajā spēlē bija Matīss Edmunds Kivlenieks, kas NHL izslēgšanas spēļu "burbulī" laukumā nedevās. Arī cirkšņa savainojumu guvušais Elvis Merzļikins Stenlija kausa izcīņā šogad nedebitēja. Merzļikins piedalījās vairākās kvalifikācijas spēlēs, kad arī guva savainojumu.

Vispirms vadībā izvirzījās "Lightning", kas ar minūtes atstatumu panāca pat 2:0. Kolumbusas klubam vairs nebija, kur atkāpties. Pirmā perioda vidū viņi samazināja deficītu līdz minimuma, otrā perioda beigās pat izvirzījās vadībā. Pēdējās trešdaļas vidū rezultāts jau kļuva 4:2, kas bija nopietns pieteikums uzvarai, taču Tampabejas vienība prata atspēlēties un uzvarēt papildlaikā.

Spēles galvenās epizodes

Lai skatītu šo resursu, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana sīkdatnēm.

Uzvara "Lightning" ļāva kļūt par otro komandu, kas pārvarējusi Stenlija kausa izcīņas pirmo kārtu. Pirms viņiem to paveica Vegasas "Golden Knights", kas ar 4-1 bija pārāki par Čikāgas "Black Hawks".

Pēc Kolumbusas zaudējama par Stenlija kausu vairs necīnās neviena latviešu pārstāvētā vienība.