Karsums KHL spēlē gūst Maskavas «Dinamo» uzvaras vārtus

Latvijas hokejists Mārtiņš Karsums piektdien turpināja rezultatīvo spēļu sēriju, Kontinentālajā hokeja līgā (KHL) gūstot Maskavas "Dinamo" uzvaras vārtus spēlē pret Vladivostokas "Admiral", informē organizatori.

Karsums spēles 37. minūtē skaitliskajā vairākumā panāca 3:1 mājinieku labā, bet vēlāk maskavas "Dinamo" guva uzvaru ar 3:2. Uzbrucējs spēlēja 13 minūtes (13:11), divas reizes meta pa vārtiem, izdarīja piecus spēka paņēmienus un bloķēja vienu pretinieku metienu.

Pēdējās četrās spēlēs Latvijas hokejists ir guvis trīs vārtus un atdevis trīs rezultatīvas piespēles, bet šosezon 29 mačos viņa rēķinā ir 14 precīzi metieni, kas ir labākais rādītājs komandā, un septiņas rezultatīvas piespēles. Ar 21 punktu Karsums ir trešais rezultatīvākais Maskavas "Dinamo" spēlētājs.

Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa trenētais klubs 29 spēlēs ir izcīnījis 20 uzvaras un ar 61 punktu ieņem otro vietu Rietumu konferencē. Par četriem punktiem atpaliek Rīgas "Dinamo", kas gan ir aizvadījuši vienu spēli mazāk. Ceturtā ar 50 punktiem ir Maskavas CSKA, taču viņi ir nospēlējuši jau 30 spēles.

Citā cīņā Laura Dārziņa pārstāvētā Čeļabinskas "Traktor" ar 0:3 viesos zaudēja Sanktpēterburgas SKA. Dārziņš spēlēja 13 minūtes (13:20), kuru laikā divas reizes meta pa vārtiem.