Karsums iemet uzvaras vārtus pret KHL čempioniem SKA

Mārtiņš Karsums pirmdien guva uzvaras vārtus un atdeva rezultatīvu piespēli, palīdzot Maskavas "Dinamo" hokejistiem savā laukumā ar 3:2 uzvarēt Sanktpēterburgas SKA komandu Kontinentālās hokeja līgas (KHL) spēlē, informē organizatori.

Karsums trešā perioda pirmajā minūtē skaitliskajā vairākumā pirmo reizi spēlē izvirzīja mājiniekus vadībā, panākot 3:2. Savukārt otrajā periodā viņš arī vairākumā asistēja aizsargam Metam Robinsonam, kurš 36. minūtē panāca izlīdzinājumu 2:2.

Harija Vītoliņa trenētā "Dinamo" spēja atspēlēt divu ripu deficītu, jo spēles 26. minūtē nonāca iedzinējos ar 0:2.

Karsums spēlēja 17 minūtes un 29 sekundes, četras reizes meta pa vārtiem un izdarīja trīs spēka paņēmienus. Viņš šosezon deviņās spēlēs ir guvis trīs vārtus un atdevis trīs rezultatīvas piespēles.

Otrs Latvijas pārstāvis "Dinamo" sastāvā Kaspars Daugaviņš pie punktiem netika, spēlēja 13 minūtes un sešas sekundes, trīs reizes meta pa vārtiem un bloķēja vienu metienu.

Maskavas "Dinamo" izcīnīja sesto uzvaru 10 spēlēs un ar 18 punktiem ieņem 6. vietu Rietumu konferencē.