HS «Rīga/Prizma» uzvar hokeja virslīgas pērno finālistu cīņā

Latvijas hokeja virslīgas pirmā apļa spēlē pērnās sezonas čempioni HS "Rīga/Prizma" sestdien ar 3:2 pēcspēles metienos uzvarēja sudraba medaļniekus HK "Kurbads", informēja organizatori.

Pirmajā trešdaļā HK "Kurbads" divreiz vadībā izvirzīja Edmunds Kniksts un Artjoms Ogorodņikovs, savukārt HS "Rīga/Prizma" spēlētājs Mareks Ķepals trešā perioda vidū guva savus otros vārtus spēlē un panāca izlīdzinājumu 2:2. Rezultāts vairs nemainījās līdz pēcspēles metieniem, kuros izšķirošs bija Alekseja Širokova trāpījums.

Vēl vienā pirmās kārtas spēlēs turnīra debitanti HK "Mogo" ar 6:1 pārspēja Jūrmalas HASC hokejistus. Jelgavā HK "Zemgale/LLU" ar 1:7 piekāpās HK "Liepāja" vienībai, bet "Ogre/Sāga97" hokejistiem virslīgas turnīra pirmā diena ir brīva.

Virslīgas septiņi klubi piecos apļos līdz 7.martam katrs aizvadīs regulārās sezonas 30 spēles, bet izslēgšanas turnīrs sāksies 10. martā un ilgs līdz aprīļa sākumam. Pēc virslīgas reglamenta, regulārās sezonas uzvarētāji nodrošinās vietu pusfinālā, bet pārējās komandas izslēgšanas spēles sāks ceturtdaļfinālā. Visas sērijas izslēgšanas turnīrā būs līdz  komandas trim uzvarām, savukārt fināls risināsies līdz četrām uzvarām.