Hokejists Girgensons gūst vārtus zaudējumā pret Merzļikina komandu; Bļugers un Balcers uzvar

Latviešu hokeja uzbrucējs Zemgus Girgensons pirmdien atzīmējās ar vārtu guvumu, taču viņa pārstāvētā Bufalo "Sabres" ar 4:7 zaudēja Elvja Merzļikina Kolumbusas "Blue Jackets". Citā spēlē Teodora Bļugera pārstāvētā Pitsburgas "Penguins" ar 3:1 pieveica Vinipegas "Jets", kamēr Rūdolfa Balcera Sanhosē "Sharks" ar 2:1 pagarinājumā pieveica Karolīnas "Hurricanes", liecina Nacionālās hokeja līgas (NHL) informācija.

(papildināts ar Balcera uzvaru)

Girgensons komandas zaudējumā spēlēja 17 minūtes (17:22), no kurām pusotru minūti (1:35) skaitliskajā vairākumā un divas minūtes (2:19) mazākumā. Šajā laikā viņš guva vienus vārtus, izpildīja divus metienus, veica vienu spēka paņēmienu, bloķēja vienu pretinieku ripu un uzvarēja 44% iemetienu. Spēli latvietis noslēdza ar negatīvu +/- rādītāju -2.

Vārtus Girgensons guva līdz ar pirmā perioda perioda beigu signālu, mainot ripas lidojuma virzienu vārtu priekšā. Tobrīd rezultāts kļuva 2:2.

Girgnesona vārtu guvums

Lai skatītu šo resursu, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana sīkdatnēm.

Šosezon Girgensons jau guvis četrus vārtus un atdevis piecas rezultatīvas piespēles.

Kolumbusas komandā par vārtu drošību šajā mačā atbildēja soms Jūnass Korpisalo, kurš atvairīja 29 no 33 metieniem jeb 87,9%.

Tikmēr Merzļikins bija rezerves vārtsargs šajā spēlē.

Kolumbusas "Blue Jackets" un Bufalo "Sabres" spēles momenti

Citā spēlē Bļugers uz ledus bija 16 minūtes (16:01), no kurām nepilnas trīs minūtes (2:45) skaitliskajā mazākumā. Viņš veica divus metienus, pielietoja divus spēka paņēmienus, uzvarēja 44% iemetienu un spēli noslēdza ar neitrālu lietderības rādītāju.

Pitsburgas "Penguins" un Vinipegas "Jets" mača epizodes

Balcers spēlēja teju 16 minūtes (15:53), no kurām minūti (1:13) mazākumā. Viņš veica četrus metienus, bloķēja vienu pretinieku ripu un spēli noslēdza ar negatīvu +/- rādītāju -1.

Karolīnas komandai šis bija tikai trešais zaudējums šosezon.

Sezonas kopvērtējumā "Blue Jackets" ar 20 punktiem 16 spēlēs pacēlušies uz septīto vietu NHL Austrumu konferencē. Ar tikpat punktiem pozīciju zemāk ir 18 spēles aizvadījusī "Penguins" vienība. Savukārt "Sabres" ar 16 punktiem 18 spēlēs ir 13. vietā. Tikmēr Rietumu konferencē "Sharks" ar 19 punktiem 18 mačos ir 10. vietā.

Trešdien "Sabres" uzņems Bostonas "Bruins", bet "Blue Jackets" savā laukumā spēlēs pret Vinipegas "Jets". Paralēli notiks arī "Penguins" spēle savu skatītāju priekšā pret Vankūvers "Canucks".