Hokejists Girgensons gūst vārtus uzvarā pār Bļugeru un «Penguins»

Nacionālās hokeja līgas (NHL) latviešu derbijā Zemgus Girgensons trešdien guva vārtus, veicinot Bufalo "Sabres" uzvaru pār Teodora Bļugera pārstāvēto Pitsburgas "Penguins". Bufalo vienība uzvaru guva vien pēcspēles metienu sērijā, esot pārāki ar 4:3, liecina NHL informācija.

Vārtus Girgensons guva otrā perioda 16. minūtē. Latvietis tobrīd panāca 2:1.

Girgensona vārtu guvums

Lai skatītu šo resursu, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana sīkdatnēm.

Girgensons kopumā spēlēja 15 minūtes (14:59), no kurām desmit sekundes vairākumā un 26 sekundes mazākumā. Viņš guva vārtus, veica divus metienus, pielietoja divus spēka paņēmienus un vienreiz atņēma pretinieku ripu. Spēli viņš noslēdza ar pozitīvu +/- rādītāju +1.

Girgensons tika atzīts par mača trešo zvaigzni.

Sezonas laikā Girgensons guvis astoņus vārtus un atdevis piecas rezultatīvas piespēles.

Bļugers komandas zaudējumā spēlēja desmit minūtes (10:15), no kurām nepilnas trīs minūtes (2:56) mazākumā. Latvietis pa vārtiem nemeta, bet vienreiz pārtvēra pretinieku ripu un uzvarēja 67% iemetienu. Maču viņš pabeidza ar neitrālu +/- rādītāju.

Bufalo "Sabres" un Pitsburgas "Penguins" spēles momenti

Pēc zaudējuma "Penguins" saglabā trešo vietu NHL Austrumu konferencē. Pingvīni 65 spēlēs izcīnījuši 88 punktus. Savukārt "Sabres" ar 54 punktiem 64 mačos pakāpušies uz 12. vietu.

NHL izslēgšanas turnīram kvalificēsies katras konferences astoņas labākās komandas.

Piektdien "Sabres" savā laukumā uzņems Vašingtonas "Capitals", kamēr "Penguins" viesosies pie Ņujorkas "Rangers".