Hokejistam Bļugeram rezultatīva piespēle uzvarā; panākumu gūst arī Merzļikins

Latviešu hokeja uzbrucējs Teodors Bļugers ceturtdien atzīmējās ar kārtējo rezultativitātes punktu, palīdzot Pitsburgas "Penguins" ar 6:4 pieveikt Otavas "Senators". Tikmēr Elvis Merzļikins Kolumbusas "Blue Jackets" vārtos veicināja uzvaru pār Filadelfijas "Flyers" (2:1), liecina Nacionālās hokeja līgas (NHL) informācija.

Bļugers komandas uzvarā spēlēja 13 minūtes (13:22), no kurām divas (2:10) skaitliskajā mazākumā. Bļugers pats pa vārtiem nemeta, bet asistēja vienu vārtu guvumā, pielietoja divus spēka paņēmienus un uzvarēja 67% iemetienu. Latvietis maču noslēdza ar pozitīvu +/- rādītāju +1.

Rezultatīvu piespēli Bļugers veica pirmās trešdaļas izskaņā, kad rezultāts kļuva 3:1.

Bļugers asistē vārtu guvumā

Lai skatītu šo resursu, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana sīkdatnēm.

Šosezon Bļugers guvis astoņus vārtus un izdarījis deviņas rezultatīvas piespēles.

Pitsburgas komandai šis bija trešais panākums pēc kārtas. Pingvīni spējuši uzvarēt 14 no pēdējām 16 spēlēm.

Pitsburgas "Penguins" un Otavas "Senators" spēles momenti

Tikmēr Merzļikins "Blue Jackets" vārtos atvairīja 33 no 34 metieniem jeb 97,1%.

Latviešu vārtsargs tika atzīts par spēles otro zvaigzni.

Pēdējās piecās spēlēs "Blue Jackets" panākumus un zaudējumu guvuši pamīšus. Savukārt "Flyers" šis bija desmitais zaudējums pēc kārtas.

Kolumbusas "Blue Jackets" un Filadelfijas "Flyers" mača spilgtākie mirkļi

Ceturtdien spēli aizvadīja arī Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo "Sabres", kas mača galotnē nenoturēja pārsvaru un ar 4:5 zaudēja Dalasas "Stars".

Latvietis šajā mača palika ārpus pieteikuma ķermeņa lejasdaļas savainojuma dēļ.

Bufalo "Sabres" un Dalasas "Stars" spēles epizodes

Savukārt Rūdolfa Balcers pārstāvētā Sanhosē "Sharks" zaudēja līgas jaunpienācējiem Sietlas "Kraken" ar 2:3.

Liepājnieks šajā mačā nepiedalijās Covid-19 drošības protokola dēļ.

Pēc 39 aizvadītām spēlē "Penguins" ar 53 punktiem ir piektajā vietā NHL Austrumu konferencē. Desmitajā pozīcijā atrodas "Blue Jackets", kas 37 mačos guvusi tikpat punktus, bet četras pozīcijas zemāk ir "Sabres" ar 31 punktu 40 spēlēs. Tikmēr Rietumu konferencē "Sharks" ar 44 punktiem 41 spēlē ir astotajā vietā.