Hokejistam Bļugeram rezultatīva piespēle, «Penguins» zaudē pagarinājumā

Ar rezultatīvu piespēli ceturtdien izcēlās latviešu hokeja uzbrucējs Teodors Bļugers, kura pārstāvētā Pitsburgas "Penguins" ar 3:4 pagarinājumā piekāpās Karolīnas "Hurricanes", liecina Nacionālās hokeja līgas (NHL) informācija.

Bļugers spēlēja nepilnas desmit minūtes (9:57), no kurām četras minūtes (4:01) skaitliskajā mazākumā. Viņš asistēja vienā vārtu guvumā, veica divus metienus, bloķēja vienu pretinieku ripu un uzvarēja 63% iemetienu. Spēli latvietis noslēdza ar neitrālu lietderības rādītāju.

Rezultatīvu piespēli Bļugers atdeva otrā perioda pēdējā minūtē, "Penguins" spēlējot skaitliskajā mazākumā. Latvietis ievilka ripu uzbrukuma zonā, izkārtoja sev metienu, ko atvairīja pretinieku vārtsargs, bet pirmais pie ripas bija Broks Makgīns, kurš to raidīja "Hurricanes" vārtos. Tobrīd rezultāts kļuva 2:2.

Bļugers asistē vārtu guvums

Lai skatītu šo resursu, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana sīkdatnēm.

Šosezon Bļugers guvis vienus vārtus un atdevis piecas rezultatīvas piespēles.

Spēles spilgtākie momenti

Sezonas kopvērtējumā "Penguins" ar 43 punktiem 33 spēlēs ir NHL Austrumu konferences piektajā vietā.

Nākamo spēli pingvīni aizvadīs otrdien, viesos spēlējot ar Ņujorkas "Islanders".