Hokejista Girgensona pārstāvētā «Sabres» uzvar NHL mačā; Merzļikinu nomaina zaudējumā

Latviešu hokeja uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo "Sabres" sestdien agrajā spēlē savu skatītāju priekšā ar 5:3 pārspēja Tampabejas "Lightning", pietuvojoties Nacionālās Hokeja līgas (NHL) izslēgšanas spēļu zonai. Zaudējumu piedzīvoja vārtsarga Elvja Merzļikina Kolumbusas "Blue Jackets", kas ar 2:5 piekāpās Otavas "Senators", liecina līgas informācija.

(papildināts ar Merzļikina spēli)
Girgensons spēlēja 11 minūtes 36 sekundes, no kurām trīs minūtes (3:10) mazākumā. Viņš veica vienu metienu, pielietoja vienu spēka paņēmienu un uzvarēja 100% iemetinu. Spēli latvietis noslēdza ar neitrālu +/- rādītāju.

Bufalo komandai šī bija pirmā uzvara pēdējās trīs spēlēs.

Bufalo "Sabres" un Tampabejas "Lightning" spēles momenti

Lai skatītu šo resursu, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana sīkdatnēm.

Merzļikins sāka spēli "Blue Jackets" vārtos, taču pēc spēlētām 23 minūtēm (23:04) viņš tika nomainīts. Latvietis atvairīja 19 no 23 metieniem jeb 82,6%.

Kolumbusas vārtus otrajā spēles daļā sargāja Maikls Hačinsons, kuram šī bija debija "Blue Jackets" kreklā. Kanādietis apturēja 15 no 16 metieniem jeb 93,8%.

Šis "Blue Jackets" komandai bija otrais zaudējums pēc kārtas.

Kolumbusas "Blue Jackets" un Otavas "Senators" mača svarīgākās epizodes

Sezonas kopvērtējumā "Sabres" ar 68 punktiem 61 spēlē atrodas NHL Austrumu konferences 9. vietā, soli no izslēgšanas spēļu zonas. No labāko astotnieka Bufalo komandu šķir trīs punkti. "Blue Jackets" ar 46 punktiem 63 spēlēs ir konferencē pēdējā 16. vietā.