Hokejista Girgensona pārstāvētā Bufalo «Sabres» zaudē konferences līderei

Latviešu hokeja uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo "Sabres" svētdienas agrajā spēlē ar 3:5 piekāpās konferences līdervienībai Floridas "Panthers", liecina Nacionālās hokeja līgas (NHL) informācija.

Girgensons spēlēja 13 minūtes un 47 sekundes, no kurām 32 sekundes mazākumā. Latvietis pa vārtiem nemeta, bet pielietoja divus spēka paņēmienus, spēli pabeidzot ar pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Pirmā perioda izskaņā vadību guva "Sabres", taču četri bezatbildes vārti ļāva komfortablu pārsvaru gūt "Panthers". Deficītu "Sabres" izdevās sadeldēt līdz minimumam, taču rezultātu izlīdzināt viņi vairs nespēja.

Sezonas kopvērtējumā "Sabres" ar 61 punktu 70 spēlēs ir NHL Austrumu konferences 12. vietā. Izslēgšanas turnīrā iekļūs abu konferenču astoņas vadošās komandas.

Nākamo spēli "Sabres" aizvadīs otrdien, savā laukumā uzņemot Karolīnas "Hurricanes".