Hokejista Balcera «Sharks» pagarinājumā uzvar NHL mačā

Latviešu hokejista Rūdolfa Balcera pārstāvēta Sanhosē "Sharks" ceturtdien prata atspēlēties no 1:3 deficīta un ar 4:3 pagarinājumā pārspēt Losandželosas "Kings", liecina Nacionālās hokeja līgas (NHL) informācija.

Balcers spēlēja 12 minūtes 31 sekundi, no kurām 13 sekundes vairākumā un minūti (0:59) mazākumā. Viņš pa vārtiem nemeta, bet vienreiz atbruņoja pretinieku, spēli noslēdzot ar pozitīvu +/- rādītāju +1.

Uzvaru haizivīm pagarinājuma otrajā minūtē nodrošināja Tomāšs Hertls.

Tikmēr citā spēlē Elvis Merzļikins bija rezerves vārtsargs, kamēr viņa pārstāvēta Kolumbusas "Blue Jackets" ar 0:6 zaudēja Ņujorkas "Islanders".

Kolumbusas vārtus sargāja soms Jūnass Korpisalo, kurš apturēja 27 no 33 metieniem jeb 81,8%.

Savukārt Zemgus Girgensons traumas dēļ joprojām nespēlē. Viņa pārstāvētā Bufalo "Sabres" ar 1:3 atzina Vegasas "Golden Knights" pārākumu.

Sezonas kopvērtējuma tabulā "Sharks" ar 57 punktiem tikpat spēlēs ir 13. vietā NHL Rietumu konferencē. "Blue Jackets" ar 59 punktiem 58 spēlēs ir devītajā vietā Austrumu konferencē. Bufalo "Sabres" ar 46 punktiem 59 mačos ir priekšpēdējā 15. vietā.

NHL izslēgšanas spēļu turnīrā iekļūs katras divīzijas astoņas labākās komandas.