Hokeja vārtsargs Merzļikins ielaiž četras ripas; zaudē arī Bļugera «Penguins»

Četras ripas otrdien ielaida latviešu hokeja vārtsargs Elvis Merzļikins, kura pārstāvētā Kolumbusas "Blue Jackets" ar 1:4 piekāpās Tampabejas "Lightning". Tikmēr citā spēlē Teodora Bļugera pārstāvētā Pitsburgas "Penguins" ar 1:5 zaudēja Edmontonas "Oilers", liecina Nacionālās hokeja līgas (NHL) informācija.

(papildināts ar "Sharks" zaudējumu)

Merzļikins "Blue Jackets" vārtos atvairīja 28 no 32 metieniem jeb 87,5%.

Pirmajā trešdaļā latvietis tika pārspēts divas reizes, bet otrajā un trešajā periodā viņš ielaida vēl pa ripai.

Kolumbusas "Blue Jackets" un Tampabejas "Lightning" spēles momenti

Lai skatītu šo resursu, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana sīkdatnēm.

Bļugers spēlēja deviņas minūtes (9:15), no kurām pusotru minūti (1:29) skaitliskajā mazākumā. Latvietis veica vienu metienu, uzvarēja 33% iemetienu un spēli noslēdza ar negatīvu +/- rādītāju -1.

Šī "Penguins" komandai bija priekšpēdējā regulārās sezonas spēle. Pēdējais mačs pingvīniem paredzēts ceturtdien pret Merzļikinu un "Blue Jackets".

Pitsburgas "Penguins" un Edmontonas "Oilers" mača epizodes

Zaudējumu otrdien piedzīvoja arī Rūdolfs Balcers un viņa pārstāvētā Sanhosē "Sharks", kas ar 2:5 piekāpās Anaheimas "Ducks".

Balcers spēlēja nepilnas 15 minūtes (14:48), no kurām 15 sekundes mazākumā. Viņš pa vārtiem nemeta, bet pielietoja vienu spēkā paņēmienu un bloķēja vienu ripu. Liepājnieks spēli noslēdza ar neitrālu +/- rādītāju.

Otrdien uz NHL komandu Vankūveras "Canucks" tika izsaukts latviešu hokeja vārtsargs Artūrs Šilovs. Latvietis tika iekļauts spēles pieteikumā, taču debitēt Ziemeļamerikas spēcīgākajā līgā viņam vēl neizdevās, jo viņš pildīja rezerves vārtsarga lomu. Vankūveras komanda šajā spēlē ar 5:2 pieveica Sietlas "Kraken".

Sezonas kopvērtējumā Pitsburgas vienība ar 101 punktu 81 spēlē ir NHL Austrumu konferences septītajā vietā. Trīs pozīcijas zemāk ar 79 punktiem 80 mačos ir "Blue Jackets". Savukārt "Sharks" ar 76 punktiem 80 spēlēs ir Rietumu konferences 12. vietā.

Regulārajā sezonā katrai komandai paredzētas 82 spēles, kurās noskaidro abu konferenču astoņas labākās vienības, kas turpinās cīņu izslēgšanas turnīrā.