Sporta ziņas

Mūsu dāmu basketbola flagmanis TTT Rīga uzsākusi Eirolīgas sezonu

Sporta ziņas

HK «Mogo» aizvada treniņus pirms IIHF Kontinentālā kausa izcīņas

LHF nodibina SIA «Hokeja akadēmija»

Hokeja federācija izveido uzņēmumu pasaules čempionāta rīkošanai, cer arī uz valdību

Latvijas Hokeja federācija (LHF) nodibinājusi meitas kompāniju SIA “Hokeja akadēmija”, kuras pamatuzdevums būs 2021. gada pasaules hokeja čempionāta rīkošana. Čempionāta sarīkošanai LHF par vienu no būtiskākajiem jautājumiem uzskata arī valsts un pašvaldības atbalstu.

Iepriekš visus jautājumus čempionāta rīkošanā risināja LHF, taču tā ir sabiedriska organizācija, tādēļ saimniecisku lietu vadīšanai nepieciešama attiecīga struktūra, teica Kalvītis. Jaundibināto "Hokeja akadēmiju" vadīs Edgars Buncis, kurš ir arī LHF sporta direktors.

Buncis gaidāmo pasaules čempionātu raksturoja kā lielu ieguvumu gan Latvijas galvaspilsētai, gan valstij kopumā. Par turnīram nepieciešamo finansējumu un tā potenciālo pienesumu valsts ekonomikai jaundibinātās SIA pārstāvjiem plānots runāt atjaunotajā čempionāta rīcības komitejā, kas darbojas Ministru prezidenta vadībā.

Kalvītis uzsvēra, ka rīcības komitejas sanāksmes nav notikušas kopš pērnā decembra. LHF prezidents cer, ka viss nostāsies savās vietās pēc rīcības komitejas sēdes, kam, viņaprāt, vajadzētu notikt divu līdz trīs nedēļu laikā. LHF jau iepriekš lūdza valdībai 1,3 miljonus eiro, kas nosegtu čempionāta licences maksu, Starptautiskās Hokeja federācijas kongresa rīkošanu un organizatoriskos izdevumus. 

Pēc pasaules čempionāta LHF neplāno "Hokeja akadēmiju" likvidēt, jo uzņēmums nodarbotos ar hokeja attīstību Latvijā. 

Pasaules čempionāts 2021.gadā notiks Rīgā un Baltkrievijas galvaspilsētā Minskā, kur paredzētas arī izšķirošās spēles par medaļām.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Hokejs
Sports
Jaunākie
Interesanti