HK «Rīga» rezultatīvā 14 vārtu spēlē zaudē Sanktpēterburgā

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 9 gadiem un 5 mēnešiem.

HK "Rīga" trešdien viesos guva sešus vārtus, tomēr ar 6:8 zaudēja Sanktpēterburgas SKA-1946 vienībai Krievijas jaunatnes hokeja līgā (MHL), informēja organizatori. Abas komandas ceturtdien tiksies vēlreiz.

Latvijas komandā ar trīs vārtu guvumu izcēlās Rodrigo Ābols, divas reizes precīzs bija Nikolajs Jeļisejevs, kā arī precīzi meta Deivids Sarkanis.

Pirmajā trešdaļā ielaiduši trīs vārtus, HK "Rīga" hokejisti otrajā periodā spēja rezultātu izlīdzināt, tomēr pēdējā pārtraukumā minimāls 5:4 pārsvars atkal bija laukuma saimniekiem. Laukuma saimnieki cīņas turpinājumā panāca 7:4 pirms Ābols guva HK "Rīga" piektos vārtus, taču vēl vairāk sadeldēt SKA-1946 pārsvaru neizdevās.

MHL Ziemeļrietumu divīzijā HK "Rīga" 33 spēlēs ir 45 punkti, un komanda saglabāja 8.vietu. Pēc regulārās sezonas vietu izslēgšanas spēlēs nodrošinās astoņas no divīzijas 10 komandām.