HK «Rīga» pēcspēles metienos zaudē Bobruiskas «Dinamo-Šiņņik» hokejistiem

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 9 gadiem un 5 mēnešiem.

HK "Rīga" svētdien Piņķos ar 2:3 pēcspēles metienos zaudēja Baltkrievijas klubam Bobruiskas "Dinamo-Šiņņik", kas revanšējās par dienu iepriekš piedzīvoto neveiksmi Krievijas jaunatnes hokeja līgā (MHL), informēja organizatori. Abu komandu pirmajā spēlē sestdien mājinieki bija pārāki ar 4:1.

Vārtus rīdziniekiem pamatlaikā guva Aleksandrs Visockis un Deivids Sarkanis, taču pēcspēles metienos laukuma saimnieki neizmantoja nevienu no trim iespējām.

HK "Rīga" divreiz izvirzījās vadībā, tomēr viesi allaž spēja rezultātu izlīdzināt. Otrajā trešdaļā uz Aleksandra Visocka vārtu guvumu rezultatīvi atbildēja Ņikita Ustiņenko, bet pēdējā periodā Deivida Sarkaņa precīzais metiens ļāva mājiniekiem noturēties vadībā, līdz četras minūtes pirms pamatlaika beigām skaitlisko vairākumu realizēja Arturs Buiņickis. Pēcspēles metienos Bobruiskas komandai pietika ar Jevgēņija Kunceviča trāpījumu.

MHL Ziemeļrietumu divīzijā HK "Rīga" 32 spēlēs ir 45 punkti, un komanda turpina cīņu uz astoņnieka robežas. Pēc regulārās sezonas vietu izslēgšanas spēlēs nodrošinās divīzijas astoņas no 10 komandām.