HK «Rīga» pārliecinoši revanšējas Sanktpēterburgas «Dinamo» hokejistiem MHL spēlē

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 9 gadiem un 3 mēnešiem.

HK "Rīga" otrdien Piņķos ar 7:2 uzvarēja Sanktpēterburgas "Dinamo" vienību Krievijas jaunatnes hokeja līgas (MHL) spēlē un pārliecinoši revanšējās par dienu iepriekš abu komandu cīņā piedzīvoto neveiksmi, liecina rīkotāju informācija.

Ar trim gūtiem vārtiem izcēlās Nikolajs Jeļisejevs, bet divreiz uzvarētājiem precīzs bija Deivids Sarkanis, kurš pirmajā trešdaļā nodrošināja mājiniekiem 2:0 pārsvaru. Lai gan otrā perioda sākumā viesiem izdevās rezultāta starpību samazināt, Frenks Razgals un Jeļisejevs drīz vien palielināja pārsvaru līdz 4:1.

Atšķirībā no iepriekšējās spēles HK "Rīga" ne tikai spēja noturēties vadībā, bet vēl jo vairāk to nostiprināja, ar vēl diviem Jeļisejeva vārtiem un Kristapa Zīles precīzu metienu trešajā periodā panākot 7:1. "Dinamo" tikai spēja vienus vārtus atgūt priekšpēdējā minūtē.

Abu komandu iepriekšējā spēlē pirmdien viesi bija pārāki pēcspēles metienos (4:3).

MHL Ziemeļrietumu divīzijā HK "Rīga" 46 spēlēs ir 59 punkti, kas Rīgas "Dinamo" jauniešu komandu turnīra tabulā ierindo 9.vietā un saglabā izredzes cīņā par vietu izslēgšanas turnīrā. Pēc regulārās sezonas vietu izslēgšanas spēlēs nodrošinās astoņas no divīzijas 10 komandām.