HK «Rīga» hokejistiem neizdodas izcīnīt otro uzvaru pēc kārtas

HK "Rīga" ceturtdien Piņķos ar 1:4 zaudēja Čerepovecas "Almaz" vienībai, nespējot izcīnīt otro uzvaru pēc kārtas Krievijas jaunatnes hokeja līgā (MHL), liecina rīkotāju informācija. Viesi pārliecinoši revanšējās par dienu iepriekš piedzīvoto zaudējumu pēcspēles metienos (0:1).

Vienīgos vārtus laukuma saimnieki guva pirmās trešdaļas beigās, kad Uvis Balinskis, HK "Rīga" spēlējot mazākumā, samazināja rezultāta starpību līdz 1:2. Vēl divas ripas Gustava Grigala sargātajos vārtos nonāca līdz otrā perioda beigām.

Tāpat kā dienu iepriekš "Almaz" hokejisti bija daudz aktīvāki uzbrukumā, pa vārtiem metot 39 reizes. Turpretim HK "Rīga" rēķinā bija 22 metieni.

HK "Rīga" MHL Rietumu konferencē ar 15 spēlēs iegūtiem 15 punktiem arvien ir priekšpēdējā -14.- vietu 15 komandu konkurencē.