HK «Rīga» hokejisti zaudē vārtiem bagātā galotnē MHL regulārās sezonas pēdējā mājas spēlē

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 9 gadiem un 3 mēnešiem.

Sešu uzvaru sērija otrdien pārtrūka HK "Rīga" vienībai, kas regulārās sezonas pēdējā mājas spēlē ar 2:5 zaudēja Habarovskas "Amurskije Tigri" Krievijas jaunatnes hokeja līgā (MHL), informēja organizatori. Pieci vārti tika gūti spēles pēdējās nedaudz vairāk kā trijās minūtēs.

Laukuma saimniekiem vārtus guva Edmunds Augstkalns un Linards Mazurs-Mago.

Četras minūtes pirms spēles beigām rezultāts bija neizšķirts 1:1, taču viesi divreiz bija precīzi pēc metieniem no zilās līnijas, un iemeta ripu arī tukšos vārtos, kad HK "Rīga" vārtsargu Egilu Mitenu bija aizstājis laukuma spēlētājs. Cīņas iznākums līdz ar to nedaudz vairāk kā minūti pirms spēles beigām bija izšķirts. HK "Rīga" vēl atbildēja ar Mazura-Mago vārtu guvumu, bet viesi vēlreiz trāpīja tukšos vārtos.

Rezultātu "Amurskije Tigri" atklāja spēles 6. minūtē, turpretim pēdējās trešdaļas 6. minūtē Augstkalns ar trāpījumu vārtu augšējā stūri abu komandu izredzes līdzsvaroja.

MHL Ziemeļrietumu divīzijā HK "Rīga" ar 52 spēlēs gūtiem 74 punktiem ieņem 5.vietu un arvien ir ļoti tuvu iekļūšanai izslēgšanas turnīrā. Vietu izslēgšanas spēlēs pēc regulārās sezonas nodrošinās astoņas no divīzijā sākotnēji iekļautajām 10 komandām.

Pēdējās četras spēles regulārajā sezonā HK "Rīga" aizvadīs izbraukumā.