HK «Rīga» hokejisti pēcspēles metienos zaudē Sanktpēterburgas «Dinamo» MHL spēlē

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 9 gadiem un 3 mēnešiem.

HK "Rīga" pirmdien Piņķos ar 3:4 pēcspēles metienos zaudēja Sanktpēterburgas "Dinamo" vienībai Krievijas jaunatnes hokeja līgas (MHL) spēlē, liecina rīkotāju informācija. Abas komandas otrdien tiksies vēlreiz.

Pēcspēles metienos HK "Rīga" palika tukšā, jo savas iespējas neizmantoja ne Rūdolfs Maslovskis, ne Mārtiņš Dzierkals. Savukārt Mareku Egilu Mitenu mājinieku vārtos pārspēja Leonīds Avtomovs un Aleksandrs Djadjuško.

Laukuma saimnieki jau otrajā minūtē nonāca zaudētājos, taču līdz pirmajam pārtraukumam Artūrs Ševčenko, Frenks Razgals un Ričards Kondrāts nodrošināja HK "Rīga" 3:1 pārsvaru. Viesi otrajā trešdaļā rezultāta starpību samazināja, bet nepilnas piecas minūtes pirms pamatlaika beigām panāca neizšķirtu. HK "Rīga" bija iespēja nodrošināt uzvaru pamatlaika beigās, tomēr, pusotru minūti spēlējot vairākumā, vārtus gūt neizdevās. Arī pagarinājumā rezultāts nemainījās.

MHL Ziemeļrietumu divīzijā HK "Rīga" 45 spēlēs ir 56 punkti, kas Rīgas "Dinamo" jauniešu komandu turnīra tabulā ierindo 9.vietā. Sanktpēterburgas "Dinamo" hokejisti divīzijā ir piektie. Pēc regulārās sezonas vietu izslēgšanas spēlēs nodrošinās astoņas no divīzijas 10 komandām.