HK «Rīga» hokejisti cieš sezonā pirmo zaudējumu pamatlaikā

Sezonā pirmo neveiksmi pamatlaikā Krievijas jaunatnes hokeja līgā (MHL) svētdien cieta HK "Rīga", kas ar 1:3 piekāpās Maskavas "Krasnaja armija", informēja rīkotāji. Pirms došanās pirmajā izbraukumā Rīgas "Dinamo" jauniešu komanda aizvadīs vēl vienu mājas spēli.

Cīņā pret MHL iepriekšējās sezonas finālistiem vienīgos vārtus mājiniekiem "Arēnā Rīga" guva Artūrs Ševčenko.

Pirmajā trešdaļā Ševčenko, HK "Rīga" spēlējot mazākumā, izvirzīja mājiniekus vadībā, taču spēles turpinājumā pārāki bija "Krasnaja Armija" hokejisti. Visus trīs vārtus viesi guva spēles pēdējās 10 minūtēs, tostarp trešo ripu raidīja jau tukšos laukuma saimnieku vārtos 10 sekundes pirms cīņas beigām.

Jau vēstīts, ka pirmajā spēlē HK "Rīga" trešdien "Arēnā Rīga" ar 3:4 pēcspēles metienos zaudēja Balašihas HK MVD vienībai, bet sezonu turpināja ar uzvaru 2:0 pār  turnīra debitantiem Krasnodaras "Berkuti Kubaņi". Mājas spēļu sērijas noslēgumā HK "Rīga" otrdien vēl mērosies spēkiem ar pašreizējiem MHL čempioniem Maskavas MHK "Spartak".

MHL regulārajā čempionātā komandas ir sadalītas Austrumu un Rietumu konferencēs. HK "Rīga" Rietumu konferencē aizvadīs pa četrām spēlēm ar deviņām savas divīzijas vienībām un pa divām spēlēm ar konferences otras divīzijas 10 komandām.

HK "Rīga" hokejisti MHL aizvada piekto sezonu, bet komandas galvenā trenera amatā debija ir Ronaldam Ozoliņam.