HK «Rīga» hokejisti cieš graujošu sakāvi pret divīzijas pastarīšiem MHL spēlē

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 9 gadiem un 4 mēnešiem.

HK "Rīga" jaunā gada pirmajā spēlē pirmdien Sanktpēterburgā ar 1:8 cieta sagrāvi pret vietējiem "Serebrjannije Ļvi" Krievijas jaunatnes hokeja līgā (MHL), informēja rīkotāji. Abas komandas otrdien tiksies vēlreiz, un Latvijas komandai tā būs iespēja revanšēties pretiniekiem, kas ieņem pēdējo vietu Ziemeļrietumu divīzijā.

Vienīgos vārtus Latvijas komandā guva Mārtiņš Dzierkals, kurš trīs minūtes pirms pirmās trešdaļas beigām realizēja skaitlisko vairākumu un samazināja rezultāta starpību līdz 1:3.

Mājinieki jau līdz pirmā perioda vidum ieguva trīs vārtu pārsvaru, ko atjaunoja otrajā trešdaļā, bet pēc pēdējā pārtraukuma iemeta Nila Grīnfogela vārtos vēl četras ripas. HK "Rīga" sastāvā bija arī komandas rezultativitātes līderis Rodrigo Ābols, kurš pērnā gada izskaņā devās izbraukumā Rīgas "Dinamo" sastāvā. Šoreiz Ābols izcēlās ar rezultatīvu piespēli komandas vienīgo vārtu guvumā.

MHL Ziemeļrietumu divīzijā HK "Rīga" 39 spēlēs ir 53 punkti, kas Rīgas "Dinamo" jauniešu komandai turnīra tabulā ļauj ieņemt 7.vietu. Pēc regulārās sezonas vietu izslēgšanas spēlēs nodrošinās astoņas no divīzijas 10 komandām. "Serebrjannije Ļvi" divīzijā ir pārliecinoši pēdējie ar 40 punktiem.