HK «Rīga» hokejisti ar trim vārtiem pēdējā trešdaļā nodrošina uzvaru MHL spēlē

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 9 gadiem un 3 mēnešiem.

HK "Rīga" hokejisti svētdien Piņķos ar pēdējā trešdaļā gūtiem trim vārtiem nodrošināja uzvaru 4:3 pār Sahalīnas "Akuli" regulārās sezonas priekšpēdējā mājas spēlē Krievijas jaunatnes hokeja līgā (MHL), informēja rīkotāji. Latvijas komanda izcīnīja sesto uzvaru pēc kārtas.

Uzvarētājiem divus vārtus guva Nikolajs Jeļisejevs, bet pa reizei izcēlās Frenks Razgals un Kārlis Čukste.

Rezultātu atklāja Razgals, taču "Akuli" vēl pirmajā trešdaļā panāca izlīdzinājumu, bet otrajā periodā viesi izvirzījās vadībā ar 3:1. Rezultāta starpību pēdējās trešdaļas sākumā samazināja Čukste, savukārt perioda vidū Jeļisejevs realizēja skaitlisko vairākumu un panāca izlīdzinājumu. Pagarinājums uzvarētāja noteikšanai nebija vajadzīgs, jo pamatlaika priekšpēdējā minūtē Jeļisejevs iemeta uzvaras vārtus.

Aizsargs Kristaps Zīle, pēc kura metiena uzbrukuma turpinājumā tika gūti uzvaras vārti, intervijā Latvijas Televīzijā atzina, ka visi komandā ir ļoti priecīgi, jo spēja atspēlēt divu vārtu deficītu un izcīnīt uzvaru.

MHL Ziemeļrietumu divīzijā HK "Rīga" ar 51 spēlē gūtiem 74 punktiem ieņem 5.vietu un ir ļoti tuvu iekļūšanai izslēgšanas turnīrā. Vietu izslēgšanas spēlēs pēc regulārās sezonas nodrošinās astoņas no divīzijā sākotnēji iekļautajām 10 komandām.

Pēdējo mājas spēli regulārajā sezonā HK "Rīga" aizvadīs otrdien pret Habarovskas "Amurskije Tigri".