HK «Kurbads» hokejisti Latvijas čempionātu turpina bez zaudējumiem

Pērnie sudraba laureāti HK "Kurbads" trešdien savā laukumā ar 3:2 pēcspēles metienos pārspēja HK "Liepāja" hokejistus un guva piekto uzvaru piecās spēlēs Latvijas čempionāta jaunajā sezonā, liecina organizatoru informācija.

Abas komandas pa reizei izvirzījās vadībā, bet pamatlaika galotne veiksmīgāk izvērtās liepājniekiem, kam minūti pirms trešā perioda beigām izlīdzinājumu 2:2 panāca Mārtiņš Oskars Freimanis. Pagarinājumā rezultāts nemainījās, savukārt pēcspēles metienos laukuma saimniekiem precīzi bija Juris Upītis, Artūrs Logunovs un Edgars Brancis.

Dienas pārējās spēlēs HS "Rīga" viesos ar 2:0 bija pārāki par čempioniem HK "Mogo", HK "Olimp" ar 5:0 izbraukumā uzvarēja HK "Dinaburga" vienību, bet "Zemgale/LLU" mājās ar 6:2 uzveica "Prizma/IHS" hokejistus.

Latvijas čempionātā šosezon piedalās astoņas komandas, kas regulārajā sezonā izspēlēs piecus apļus, pēc kuriem sešas labākās vienības iekļūs izslēgšanas turnīrā. Pirmo divu vietu ieguvēji uzreiz tiks pusfinālā, bet pārējās sešinieka komandas noteiks vēl divus pusfinālistus.