HK «Kurbads» arī otrajā finālsērijas mačā pārspēj «Zemgale/LLU» vienību

Latvijas hokeja čempionāta finālsērijas otrajā mačā HK „Kurbads” ar 4:1 pārspēja „Zemgale/LLU” vienību, izcīnot otro uzvaru. Čempionu titula iegūšanai nepieciešamas četras uzvaras.

Divus vārtus HK „Kurbads” guva Toms Hartmanis, bet pa reizei precīzs bija Mārcis Zembergs un Mārtiņš Lavrovs, savukārt viesiem vienīgo ripu vārtos raidīja Artjoms Ogorodņikovs.

Pirmās trešdaļas videoapskats

Jau no spēles pirmajām minūtēm bija manāma cīņa par katru laukuma centimetru. Drīz vien HK „Kurbads” spēlētāji pretinieku zonā izcīnīja ripu, un Zembergs to raidīja Riharda Cimermaņa sargātajos vārtos.

Mārcis Zembergs atklāj rezultātu

Mājinieku ofensīva turpinājās, un jau drīz vien Lavrovs panāca 2:0.

HK "Kurbads" iemet otros vārtus

Turpinājumā spēles gaita izlīdzinājās, abām komandām apdraudot pretinieku vārtus. Perioda vidū skaitliskā vairākuma iespēju guva „Zemgale/LLU”, tomēr vārtus grūt vienībai neizdevās.

Artjoms Ogorodņikovs samazina HK "Kurbads" pārsvaru

Perioda izskaņā iniciatīvu pārņēma viesi. Jau drīz vien teicamu metienu realizēja Ogorodņikovs, samazinot rezultātu starpību līdz minimumam.

Mārcis Zembergs izvērtē pirmo trešdaļu

Pēc 20 spēlētām minūtēm Zembergs norādīja, ka bija svarīgi gūt pirmo vārtus mačā, tomēr pēc pretinieku vārtiem perioda izskaņā būs iemesls nopietnākām sarunām ģērbtuvē.

Otrajā periodā zemgalieši turpināja uzņemto kursu, bīstami apdraudot mājinieku vārtus. Drīz vien šī iniciatīva izprovocēja mājiniekus uz noteikumu pārkāpumu. „Zemgale/LLU” hokejistiem bija tuvu vārtu guvumam, tomēr rezultāts palika nemainīgs.

Perioda otrajā pusē vairākuma iespēja bija arī HK „Kurbads”. Arvien vairāk spēlē sāka parādīties asumi un grūstīšanās pie vārtiem, tomēr arī tas nelīdzēja komandām, lai gūtu vārtus otrajā periodā.

Trenera Herberta Vasiļjeva intervija

Viens no "Zemgale/LLU" treneriem Herberts Vasiļjevs pārtraukumā intervijā Latvijas Televīzijā uzsvēra, ka pret tādu komandu kā HK "Kurbads" nedrīkst kļūdīties un pieļaut brāķi aizsardzības zonā.

Toms Hartmanis pielabo ripu HK "Kurbads" trešo vārtu guvumā

Pēdējās trešdaļas ievadā HK „Kurbads” piederēja iniciatīva. Pāris minūtes vēlāk metienu vārtu priekš pielaboja Toms Hartmanis, kurš palielināja mājinieku pārsvaru.

Toms Hartmanis panāk 4:1

Arī turpinājumā „Zemgale/LLU” komandai nebija īpaši argumenti pret mājinieku ofensīvu. Nepilnas desmit minūtes pirms pamatlaika beigām Hartmanis atbruņoja aizsargu pretinieku zonā un veiksmīgi izrāvās pret Cimermaņa vārtiem, vēl vairāk palielinot pārsvaru.

Pēdējās trešdaļas videoapskats

Atlikušajā spēles laikā zemgalieši vairs nespēja atspēlēt zaudēto, piekāpjoties arī otrajā mačā pēc kārtas.

Toma Hartmaņa pēcspēles intervija

Hartmanis pēc uzvaras slavēja visas komandas ieguldījumu un uzsvēra, ka HK "Kurbads" ir pārliecināts par savu spēku, bet pacietīga spēle deva rezultātu.

Nākamās divas spēles piektdien un sestdien paredzētas Jelgavā.