Girgensons rezultatīvi piespēlē Bufalo «Sabres» uzvarētā pēdējā pārbaudes spēlē

Pēdējo pārbaudes spēli pirms Nacionālās hokeja līgas (NHL) sezonas sākuma piektdien aizvadīja Bufalo "Sabres", kas ar 4:2 viesos uzveica Otavas "Senators", liecina NHL informācija. Uzbrucējs Zemgus Girgensons uzvarētāju sastāvā izcēlās ar rezultatīvu piespēli.

Girgensons otrajā periodā asistēja Markusam Folinjo, kurš panāca viesiem 2:0 pārsvaru. Laukumā Girgensons bija 11 minūtes (11:22), nopelnīja divas soda minūtes un neitrālu lietderības rādītāju.

"Sabres" hokejists Dereks Grants līdz trešdaļas vidum nodrošināja jau trīs vārtu pārsvaru un Bufalo komanda vadību saglabāja līdz spēles beigām.

NHL regulāro sezonu "Sabres" sāks trešdien, mājās uzņemot Monreālas "Canadiens". Girgensons ir vienīgais Latvijas hokejists, kurš sezonas sākumam turpina gatavoties NHL komandas sastāvā. Pirmssezonas spēlēs Girgensons iekrāja divus rezultativitātes punktus par gūtiem vārtiem un piespēli.