Girgensons gūst savainojumu un nepabeidz Bufalo «Sabres» uzvarētu spēli

Zemgus Girgensons ceturtdien traumas dēļ nepabeidza Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēli, kurā Latvijas uzbrucēja pārstāvētā Bufalo "Sabres" viesos ar 3:1 pieveica Tampabejas "Lightning", informēja Bufalo klubs. Girgensons trešajā periodā laukumā neizgāja.

Latvijas uzbrucējs spēli nevarēja pabeigt ķermeņa lejasdaļas traumas dēļ, pavēstīja "Sabres". Sagaidāms, ka Girgensons izbraukuma turpinājumā piektdien nepiedalīsies spēlē Floridā pret "Panthers". Plašāku informāciju par Girgensona traumu klubs uzreiz nesniedza, taču "Sabres" galvenais treneris Teds Nolans pēc cīņas teica, ka ļoti apšaubāma ir iespēja Latvijas hokejistam piedalīties nākamajā spēlē.

Girgensons pirmajās divās trešdaļās nospēlēja septiņas minūtes (6:53), vienreiz meta pa vārtiem un izpildīja vienu spēka paņēmienu, bet viņa lietderības rādītājs bija pozitīvs +1. Otrajā periodā Girgensons laukumā izgāja tikai vienā nomaiņā.

Tailers Maijers, Markuss Folinjo un Kodijs Hodžsons katrā trešdaļā guva pa vieniem vārtiem un sešas minūtes pirms cīņas beigām "Sabres" bija vadībā ar 3:0. "Lightning" tikai spēja samazināt rezultāta starpību, kad četras minūtes vēlāk mazākumā goda vārtus laukuma saimniekiem guva Tailers Džonsons.

NHL debijas sezonā Girgensons 61 spēlē ir guvis sešus vārtus un veicis 14 rezultatīvas piespēles. "Sabres" ar 62 spēlē gūtiem 46 punktiem un 19 uzvarām vēl arvien ir pēdējā vietā Austrumu konferencē un līgas kopvērtējumā.