Girgensonam kopš janvāra pirmie gūtie vārti; Bufalo «Sabres» tomēr zaudē

Bufalo "Sabres" uzbrucējs Zemgus Girgensons pirmdien guva kopš janvāra beigām individuālajā statistikā pirmos vārtus, tomēr viņa pārstāvētais Nacionālās hokeja līgas (NHL) klubs izbraukumā ar 2:3 piekāpās Detroitas "Red Wings", liecina NHL informācija. Girgensons vārtus neguva iepriekšējās 23 spēlēs.

Girgensons spēlēja 14 minūtes (14:17), trīsreiz meta pa vārtiem, veica vienu spēka paņēmienu un nopelnīja pozitīvu lietderības rādītāju +1.

Trīs minūtes pirms spēles beigām Lūks Glendenings ar metienu tukšos vārtos nodrošināja Detroitas klubam 3:0 pārsvaru, līdz 10 sekundes vēlāk Grigensons rezultāta starpību samazināja. Minūti vēlāk Sems Reinharts "Sabres" deficītu sadeldēja līdz minimumam, tomēr laukuma saimnieki nosargāja uzvaru.

Līdz šim pēdējos vārtus Girgensons bija guvis 25.janvārī, kad ar diviem precīziem metieniem izcēlās mačā pret Ņujorkas "Rangers". Šosezon 65 spēlēs Girgensons ir guvis sešus vārtus un izdarījis 11 rezultatīvas piespēles.

Ar 76 spēlēs iekrātiem 72 punktiem "Sabres" ieņem 14.vietu 16 komandu konkurencē Austrumu konferencē. Nākamo spēli "Sabres" aizvadīs otrdien Pitsburgā pret "Penguins".