Girgensona «Sabres» neizdodas gūt trešo uzvaru pēc kārtas NHL čempionātā

Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo ''Sabres'' ceturtdien mājās ar 1:4 piekāpās Tampabejas "Lightning", netiekot pie trešās uzvaras pēc kārtas Nacionālajā hokeja līgā (NHL), liecina organizatoru informācija.

Girgensons rezultativitātes punktus neguva - laukumā viņš bija 17 minūtes, divreiz meta pa vārtiem un veica vienu spēka paņēmienu, bet viņa lietderības rādītājs bija negatīvs -1. Latvijas uzbrucējs arī nopelnīja divas soda minūtes.

Vienīgos vārtus "Sabres" guva Džeks Eihels otrajā trešdaļā, kad viesi jau bija vadībā ar 3:0. Pēdējo ripu "Lightning" iemeta jau tukšos mājinieku vārtos mača izskaņā.

Latvijas vārtsargu Kristeru Gudļevski uz fārmklubu nosūtījušā Tampabejas kluba vārtus sargāja Andrejs Vasiļevskis, atvairot 30 no 31 metiena, kļūstot par mača pirmo zvaigzni. Savukārt "Sabres" vārtos Linuss Ulmarks atvairīja tikai astoņus no 11 metieniem un pēc pirmās trešdaļas viņu aizstāja Čads Džonsons, kam izdevās tvert visus 10 metienus.

Girgensonam 13 spēlēs ir iekrāti divi rezultativitātes punkti par vieniem gūtiem vārtiem un rezultatīvu piespēli. Ar 13 spēlēs gūtiem 10 punktiem "Sabres" ieņem 14.vietu Austrumu konferencē.

Nākamo spēli "Sabres" aizvadīs sestdien mājās pret Vankūveras "Canucks".