Girgensona pārstāvētā «Sabres» sezonu noslēdz ar uzvaru pār «Islanders»

Pēdējo spēli Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārajā sezonā sestdien aizvadīja latviešu hokeja uzbrucēja Zemga Girgensona pārstāvētā Bufalo “Sabres” vienība, izbraukuma spēlē Bruklinā ar rezultātu 4:3 papildlaikā uzveicot Ņujorkas “Islanders”, liecina organizatoru informācija. Līdz ar to komanda Austrumu konferencē ar 81 punktu 82 spēlēs ierindojas 14. pozīcijā.

Girgensons laukumā pavadīja 16 minūtes un 21 sekundi un spēli pabeidza ar neitrālu lietderības koeficientu. Ar diviem goliem “Sabres” rindās izcēlās Braiens Džionta, bet pa vienam vārtu guvumam Meta Mulsona un Evana Rodrigesa kontā.

Girgenons šajā sezonā “Sabres” rindās aizvadījis 70 spēles un izcēlies ar septiņiem vārtu guvumiem. Kopumā savā NHL karjerā uzbrucējs aizvadījis 201 spēli un izcēlies ar 30 vārtu guvumiem.

Girgensons jau medijiem paudis gatavību pēc sezonas doties uz Latviju, lai pievienotos Latvijas hokeja valstsvienības sastāvam.

Savukārt Vankūveras “Canucks” ar Ronaldu Ķēniņu sastāvā sestdien pēdējā Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta spēlē pēcspēles metienos uzvarēja Edmontonas “Oilers” vienību, liecina organizatoru informācija.

Ķēniņš laukumā pavadīja deviņas minūtes un 47 sekundes, spēli noslēdzot ar pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Ķēniņamgan šī sezona vēl nav beigusies, jo pēc spēles viņš nosutīts atpakaļ uz AHL.