Girgensona Bufalo «Sabres» uzveic NHL konferences pastarīšus

Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo "Sabres" martā pēdējā spēlē ceturtdien ar 4:1 mājās uzvarēja Toronto "Maple Leafs", kas ieņem pēdējo vietu Nacionālās hokeja līgas (NHL) Austrumu konferences turnīra tabulā, liecina NHL informācija. Līdz sezonas beigām "Sabres" atlicis aizvadīt četras spēles.

Girgensons spēlēja 15 minūtes (14:53), divreiz meta pa vārtiem, veica trīs spēka paņēmienus, bet viņa lietderības rādītājs bija neitrāls.

Divus vārtus guvušais Kels O'Reilijs otrās trešdaļas sākumā panāca "Sabres" 3:0 pārsvaru. Lai gan Toronto komanda vārtu starpību samazināja, mača izskaņā Johans Larsons atjaunoja trīs vārtu starpību.

Sagaidāms, ka šosezon 67 spēlēs sešus vārtus guvušais un 11 rezultatīvas piespēles veikušais Girgensons pēc NHL regulārās sezonas beigām pievienosies valstsvienībai pasaules čempionātā.

Ar 78 spēlēs iekrātiem 75 punktiem "Sabres" arvien ieņem 14.vietu 16 komandu konkurencē Austrumu konferencē. Nākamo spēli "Sabres" aizvadīs sestdien Ņujorkā pret "Rangers".