Girgensona Bufalo «Sabres» pret Filadelfijas klubu pagarina zaudējumu virkni

Uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo "Sabres" otrdien mājās ar 3:6 zaudēja Filadelfijas "Flyers" Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē un vēl jo vairāk sarežģīja izredzes pacīnīties par iekļūšanu izslēgšanas turnīrā, liecina NHL informācija. Latvijas hokejists bez rezultativitātes punktiem palika sesto spēli pēc kārtas.

Girgensons spēlēja 11 minūtes (11:11), pa vārtiem nemeta, veica divus spēka paņēmienus un nopelnīja negatīvu lietderības rādītāju -2.

Spēles pirmajā pusē "Sabres" divreiz likvidēja vienu vārtu deficītu, līdz "Flyers" otrā perioda beigās un pēdējās trešdaļas sākumā panāca 6:2 pārsvaru. Bufalo komandai pēdējos vārtus guva Džeks Aikels, bez vismaz viena rezultativitātes punkta nepaliekot jau 11. spēlē pēc kārtas.

Lūzumu Filadelfijas komanda panāca ar veiksmes palīdzību, jo rezultāts 3:2 kļuva, kad ripa mājinieku vārtos ielēca no Džordana Vīla slidas, bet Klods Žirū nepilnas piecas minūtes vēlāk guva "Flyers" ceturtos vārtus, tukša vārtu stūra priekšā tiekot pie ripas, kas atlēca no aizsarga.

Pēc trīs zaudējumu sērijas NHL Austrumu konferencē "Sabres" ar 67 spēlēs iekrātiem 66 punktiem ieņem 13.vietu 16 komandu konkurencē. Girgensona rēķinā 60 spēlēs ir seši iemesti vārti un astoņas rezultatīvas piespēles.

Nākamo spēli "Sabres" aizvadīs piektdien Kolumbusā pret "Blue Jackets", ar ko sestdien tiksies vēlreiz jau Bufalo.