Girgensona Bufalo «Sabres» pagarina «Coyotes» hokejistu zaudējumu sēriju

Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo "Sabres" ceturtdien četru mājas spēļu noslēgumā ar 3:1 pārspēja Arizonas "Coyotes" Nacionālajā hokeja līgā (NHL), liecina NHL informācija. Latvijas uzbrucējs rezultativitātes punktus neguva, bet viņa komanda pēc piecu zaudējumu sērijas guva otro uzvaru pēc kārtas.

Laukumā Zemgus bija 16 minūtes (16:08), pa vārtiem nemeta un veica divus spēka paņēmienus, bet spēli noslēdza ar pozitīvu lietderības rādītāju +1.

Rezultatīvajā pirmajā trešdaļā Keisijs Mitelštads un Džefs Skiners panāca laukuma saimniekiem 2:0 pārsvaru, bet ceturto neveiksmi pēc kārtas cietušajiem "Coyotes" vienīgos vārtus guva Kristians Fišers. Minimālais pārsvars saglabājās līdz pēdējā perioda 7.minūtei, kad "Sabres" uzvaru nostiprināja Evans Rodrigess.

"Sabres" ar 32 spēlēs gūtiem 42 punktiem ieņem 3.vietu Austrumu konferencē. Nākamo spēli Bufalo klubs aizvadīs sestdien Vašingtonā pret "Capitals".

Girgensons sezonā 29 spēlēs ir guvis trīs vārtus un izcēlies ar četrām rezultatīvām piespēlēm.