Girgensona Bufalo «Sabres» izcīna trešo uzvaru pēc kārtas

Panākumu sēriju Nacionālajā hokeja līgā (NHL) otrdien turpināja Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo "Sabres", kas viesos ar 2:1 pārspēja Minesotas "Wild" un tika pie trešās uzvaras pēc kārtas, liecina NHL informācija. Latvijas uzbrucējs pie rezultativitātes punktiem netika.

"Sabres" uzvaras vārtus trešajā periodā guva Zviedrijas uzbrucējs Johans Larsons sešarpus minūtes pirms spēles beigām.

Girgensons spēlēja 12 minūtes (12:10) un četras reizes meta pa vārtiem, bet viņa lietderības rādītājs bija neitrāls.

Nākamo spēli "Sabres" aizvadīs ceturtdien mājās pret Toronto "Maple Leafs". Trīs uzvaru sērija Bufalo klubam ļāva ar sezonā deviņās spēlēs iekrātiem 10 punktiem pakāpties uz 10.vietu Austrumu konferencē.